Bez basu nie ma hałasu”, czyli potęga brzmienia

Poprzedni wpis
Następny wpis
Wrz
2016

Manta SPK95008 SERAPHIN to zestaw dwóch potężnych głośników karaoke, dzięki którym każda impreza będzie niezapomnianym przeżyciem. Urządzenie składa się z dwóch bliźniaczych głośników, z których każdy wyposażony jest w podwójne potężne subwoofery o średnicy 12” oraz po dwa głośniki średniotonowe o przekątnej 5”. Zestaw oferuje niesamowitą i potężną moc 12000W P.M.P.O. Manta SPK95008 SERAPHIN doskonale sprawdzi się do nagłośnienia imprezy plenerowej oraz sali koncertowej. Zestaw wyposażony jest w szereg wejść umożliwiających podłączenie różnych źródeł dźwięku. Dzięki złączu AUX podłączymy dowolne źródło dźwięku takie jak odtwarzacz CD, czy MP3. Gniazdo karty SD oraz złącze USB umożliwiają odtwarzanie muzyki z nośników wymiennych. Dwa wbudowane gniazda mikrofonowe 6,3 mm pozwalają na podłączenie dwóch mikrofonów.

Manta SPK95008 SERAPHIN może posłużyć również do prowadzenia konferansjerki przedstawień estradowych czy niezapomnianych imprez karaoke. Rozbudowany panel sterowania pozwala na regulację głośności, barwy głosu, dodawanie i kasowanie pogłosu oraz basu. Nie zabrakło także wbudowanego radia FM, dzięki któremu możliwe jest słuchanie audycji radiowych w przerwach między odtwarzaniem muzyki czy popisami karaoke. Jak na flagowy produkt przystało SPK95008 wyposażono także w łączność bezprzewodową Bluetooth, pozwalającą na połączenie głośników ze smartfonem, tabletem, czy innymi urządzeniami wyposażonymi w Bluetooth i transmitowanie muzyki bezpośrednio z urządzenia do głośników.

Dla wszystkich użytkowników, dla których nie obce jest powiedzenie “Bez basu nie ma hałasu” przygotowano specjalny suwak z regulacją X-BASS. Aby podkreślić wyjątkowość tego urządzenia, dodano świecące diody LED, dzięki którym uzyskujemy efektowne oświetlenie dyskotekowe. Światła migają w takt muzyki sprzężone z dźwiękami basowymi emitowanymi przez głośniki przez co całość tworzy niesamowity efekt na każdej imprezie. W zestawie wraz z głośnikami użytkownik otrzymuje pilot zdalnego sterowania oraz bezprzewodowy mikrofon.

SERAPHIN został zaprezentowany na tegorocznych targach IFA w Berlinie na stosiku Manta Party House. Spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem dzięki wysokiej jakości wykonania, niewiarygodnej sile brzmienia, a przede wszystkim przystępnej cenie. Warto dodać, że produkt będzie wspierał kandydatów w rywalizacji tegorocznej edycji popularnego programu muzycznego The Voice of Poland. Manta SPK95008 SERAPHIN otrzymał status PREMIUM, co oznacza że jest to urządzenie, który charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania i zaawansowanymi parametrami technicznymi.

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 1.499 PLN

Link do strony z produktem: http://www.manta.com.pl/pl/spk95008

Specyfikacja techniczna Manta SPK95008 SERAPHIN:

 

 • Wbudowane głośniki: P.M.P.O. 12000W (120W x 2)
 • Zasilanie: AC 110-240 ~ 50/60 Hz
 • Wymiary (SxWxG): 281/384x384x1064mm
 • Waga: 26 kg
 • Bluetooth: Tak
 • Złącza: USB, SD
 • Radio FM: Tak
 • Dodatkowe funkcje: Efekty świetlne Disco LED RGB, 6 kanałowy Equalizer, Regulacja siły głosu funkcji
 • X-BASS
 • Wejście AUX: TAK
 • Pasmo przenoszenia: 40Hz – 20KHz
 • Cechy szczególne: 2 x wejście mikrofonowe 6,3 mm JACK
 • Dodatkowe wyposażenie: Pilot zdalnego sterowania, Mikrofon, Instrukcja, Karta Gwarancyjna 

Poprzedni wpis
Następny wpis