Bezprzewodowy, kolorowy zawrót głowy zamiast bukietu kwiatów

Poprzedni wpis
Następny wpis
Wrz
2016

Manta SPK409 HARD BEAT to niezwykle efektowny wizualnie głośnik bezprzewodowy Bluetooth, który ma wbudowane kolorowe diody LED podświetlające go podczas pracy. Feria barw w takt muzyki. Przyciski sterujące na obudowie głośnika pozwalają na zmianę trybu podświetlenia.

Urządzenie wykonane jest z dbałością o największe szczegóły. Całość zamknięto w designerskiej i kompaktowej bryle wykończonej wysokiej jakości materiałem.

Manta SPK409 HARD BEAT kryje w sobie głośnik o mocy 6W. Dzięki temu dźwięk wydobywający się z urządzenia zadowoli każdego miłośnika cyfrowej muzyki. HARD BEAT wyposażony jest w funkcję Bluetooth umożliwiającą odtwarzanie muzyki bezprzewodowo ze smartfonu lub tabletu o zasięgu do 10m. Jednak to nie wszystko. Wbudowane gniazda MicroSD oraz USB pozwalają na słuchanie utworów zapisanych na nośnikach wymiennych w popularnych formatach MP3/WMA.

Głośnik HARD BEAT wyposażony jest w wbudowany akumulator o pojemności 1500 mAh, który pozwala na wiele godzin bezprzewodowej pracy. Dzięki złączu AUX podłączyć można dowolne inne urządzenie audio niewyposażone w Bluetooth. Jak na nowoczesny produkt przystało, posiada wbudowane radio FM, dzięki któremu posłuchamy ulubionych rozgłośni radiowych niezależnie od pory i miejsca.

Głośnik bezprzewodowy Manta SPK409 HARD BEAT to idealny pomysł na prezent w cenie bukietu kwiatów.

Sugerowana cena detaliczna Manta SPK409 (brutto): 99 PLN

Specyfikacja techniczna Manta SPK409:

 

  • Moc głośników: 6W
  • Zasilanie: Wbudowany akumulator
  • Bluetooth: Tak
  • Gniazdo USB: Tak
  • Pojemność akumulatora: 1500 mAh
  • Radio FM: Tak
  • Aux in: TAK

Link do strony z produktem: http://www.manta.com.pl/pl/spk409

Poprzedni wpis
Następny wpis