Targi w Berlinie – IFA 2017

Poprzedni wpis
Następny wpis
Sie
2017

Warszawa, 29 sierpnia 2017r. – Manta S.A. polska firma rodzinna i niezależny producent sprzętu RTV i AGD po raz kolejny wystawcą podczas jednych z największych targów elektroniki użytkowej w Europie. Na tegorocznych targach IFA w Berlinie zaprezentowane zostaną produkty z wiodących kategorii firmy Manta, takich jak: telewizory ANDROID, sprzęt audio, smartfony, akcesoria oraz AGD. Na wystawie nie zabraknie spektakularnych nowości. Jeszcze przed oficjalną premierą, która będzie miała miejsce pod koniec września zaprezentowany zostanie 65-calowy telewizor 4K Android z polskiej fabryki. Na targach, premierowe prezentacje będą miały słuchawki bezprzewodowe z aluminiowej kolekcji AMBER, DIAMOND, ONYX, DIAMOND oraz SAPHIRE. Doskonale przyjęta seria telefonów Manta będzie poszerzona o nowe wodo- i wstrząsoodporne modele o nazwie ROCKY. Natomiast wszystkim miłośnikom zdrowego odżywiania i życia w trybie FIT zaproponujemy modne Slow Juceiry oraz Smoothie Makery.

To już piąta z kolei obecność firmy Manta na targach IFA, która jest naturalną konsekwencją wzrastającego udziału eksportu w przychodach firmy. Jest doskonałą okazją do zaprezentowania produktów polskiej marki na międzynarodowym forum. “Jesteśmy dumni z tego, że produkty polskiej firmy rodzinnej dostępne są na rynkach zagranicznych, a ich sprzedaż dynamicznie rośnie. Dodatkowo cieszy nas fakt, że polska marka jest coraz bardziej rozpoznawalna wśród zachodnich Klientów” – powiedziała Katarzyna Śliwińska, Marketing & PR Manager.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do Berlina w dniach 1-6 września 2017 na nasze stoisko targowe: hall 7.2c, stoisko 104.

Na wystawie zaprezentowany został nasz najnowszy flagowy telewizor:

65-calowy telewizor 4K Android
oraz kamera 360:
Manta Active 360 MM9360

 

Poprzedni wpis
Następny wpis