MANTA NA IFA 2018

Podczas największych w Europie targów elektroniki użytkowej – konsumenckiej i biznesowej – które odbywają się w Berlinie, Manta zaprezentuje  m.in. telewizory, głośniki przenośne i power audio, sprzęt sportowy i akcesoria gamingowe.

Zwiedzających targi IFA tradycyjnie przyciąga kompleksowy przegląd rynku RTV, AGD i IT. Trwające od 31 sierpnia do 5 września targi IFA są bowiem miejscem prezentacji światowych premier, demonstracji nowych produktów, biznesowych spotkań, wyznaczania trendów w branży, rozmów o najnowszych osiągnięciach, przyszłości, to także liczne strefy dla zwiedzających, wystawców, producentów i entuzjastów techniki.

 

 

Firma zaprezentuje najnowsze produkty, w tym największe dostępne w ofercie telewizory – 65 i 60 cali, a gamę urządzeń zamyka telewizor 22-calowy. Na stoisku obejrzeć będzie można telewizory z systemem Smart, w rozdzielczościach 4K, Full HD czy HD i licznymi funkcjami ułatwiającymi dzielenie się plikami, sterowanie urządzeniem, wzbogacające odbiór dźwięku.

Na wystawie zostanie zainstalowany sprzęt audio – dla entuzjastów imprez czy miłośników występów karaoke oraz przenośne głośniki Bluetooth. Będą także nowości z kategorii sport, w tym coraz bardziej popularne deskorolki elektryczne. Nie zabraknie elektrycznej hulajnogi i roweru. Wyczyny na tych urządzeniach pomogą uwiecznić kamery sportowe – ze stabilizacją obrazu, z ekranem dotykowym lub odchylanym wyświetlaczem, dostarczane z licznymi akcesoriami, w tym z obudową wodoodporną. Nowa w ofercie linia produktów gamingowych zawiera m.in. myszy, klawiatury i słuchawki.

Na IFA zostaną wydzielone specjalne strefy, wśród których znajdą się Smart Home, hala Fintess & Activity, miejsce spotkań młodzieży, iZone z rozwiązaniami komunikacji sieciowej czy IFA Next. Ta ostatnia będzie miejscem wymiany informacji, dyskusji o pionierskich kategoriach technicznych, rozmów o planach zastosowania innowacyjnych rozwiązań na rynku konsumenckim i profesjonalnym.
Na miejscu spotkać będzie można liczne podmioty, w tym instytucje naukowe, start-upy, czy firmy badawcze, które zaprezentują swoje pomysły. Będą one dotyczyły na przykład połączenia i możliwości wykorzystania technologii ze stylem życia, komunikacją i biznesem oraz nauką.

Zapraszamy do hali 7.2C, stoisko numer 100