Nowości Manta. Hulajnogi MES806 oraz MES605

Już wkrótce w sprzedaży pojawią się dwie nowe hulajnogi elektryczne MES806 oraz MES605. Hulajnogi elektryczne stały się niezbędnym środkiem komunikacji dla wielu z Nas. Zatłoczone autobusy, zakorkowane ulice – znaleźliśmy na to sposób.

Hulajnoga z napędem elektrycznym 8” KATANA – MES806 jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich fanów dwóch kółek. W swoim wyposażeniu posiada dwa hamulce, a także antypoślizgowe opony o rozmiarze 8 cali, które zapewnią bezpieczeństwo i kontrolę nad niespodziewanym poślizgiem. Hulajnoga MES806 posiada również udogodnienia w postaci antypoślizgowych, gumowych rączek, które zapewniają komfort i nie męczą dłoni nawet podczas dłuższej jazdy, a maksymalny zasięg hulajnogi sięga aż do 20 kilometrów! Obciążenie maksymalne hulajnogi to 100 kg, więc idealnie spisze się zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. W szczególności, że posiada regulowaną wysokość oraz dodatkowe efekty świetlne, które ucieszą młodszych użytkowników! Do obsługi hulajnogi elektrycznej MES806 jest dedykowana specjalna aplikacja mobilna Manta Katana.

Hulajnoga z napędem elektrycznym 6” SABRE – MES605, spotka się z duży zainteresowaniem osób, którym zależy na wygodzie w poruszaniu się po mieście. Hulajnoga waży tylko 8,5 kg, dzięki czemu po złożeniu z łatwością można zabrać ją ze sobą w każde miejsce, np. do pracy, czy kawiarni. Hulajnoga SABRE  posiada bezoporowy silnik, który po rozładowaniu baterii – pozwoli w dalszym ciągu na korzystanie z hulajnogi w formie klasycznej. Nie będziesz musiał już się martwić rozładowanym akumulatorem! Hulajnoga posiada podnóżek. Z hulajnogi SABRE mogą korzystać osoby ważące do 90 kg, a maksymalny zasięg tej hulajnogi to 12 km.

Obydwie hulajnogi świetnie sprawdzą się na każdej powierzchni, ponieważ zostały wyposażone w amortyzator na przednim kole. Dodatkowo prosty system składania pozwoli na łatwe przenoszenie i przewożenie sprzętu.

Wykorzystaj sezon i przestań marnować czas w zatłoczonej komunikacji miejskiej. Weź hulajnogę, i w łatwy i szybki sposób dostań się do pracy, czy też spotkanie z przyjaciółmi!