E-Share w 50-calowym multimedialnym ANDROID TV

Poprzedni wpis
Następny wpis
Maj
2017

Manta LED9500S EMPEROR to nowy model telewizora opartego na najnowocześniejszym systemie ANDROID z dużym i czytelnym 50-calowym ekranem w rozdzielczości Full HD, z unikalną funkcją E-Share. Manta EMEPROR to znacznie więcej niż tylko telewizor!  To multimedialne centrum rozrywki dla całej rodziny!

Wbudowana funkcja E-Share jest dużym ułatwieniem w codziennym użytkowaniu telewizora Manta LED9500S EMPEROR.

Zarządzanie plikami ze smartfona* na ekranie 50-calowego telewizora nigdy nie było tak proste. Dzięki unikalnej funkcji E-share poprzez łączność WiFi w każdej chwili można bezprzewodowo wysłać zdjęcia lub filmy ze smartfona* na ekran telewizora i przeglądać je w gronie rodziny czy przyjaciół. W sytuacji, gdy pilot zdalnego sterowania do telewizora Manta EMPEROR zgubi się, a właśnie zaczyna się mecz… można bez obaw użyć smartfona*, który z powodzeniem zastąpi pilota.

ANDROID TV to zdecydowana  przewaga nad SMART TV.

W porównaniu do systemów SMART TV opartych o zamknięte platformy jak Tizen czy Web OS, telewizor Manta LED9500S EMPEROR oferuje bezpośredni dostęp do osobistego konta Google oraz Sklepu Play firmy Google, z którego można pobrać preferowane aplikacje. Użytkownik może korzystać w płynny sposób z serwisów, takich jak: Netflix, Player TVN, Cyfrowy Polsat GO, HBO GO i wielu innych. W telewizorze zainstalowane są popularne aplikacje: YouTube, przeglądarka internetowa, Twitter, Facebook oraz menadżer plików.

Seria telewizorów Manta EMPEROR wyróżnia się na tle rynku otwartym systemem ANDROID, który zaczyna być rewolucją technologiczną w świecie telewizorów ze względu na nieograniczone możliwości użytkowania. Obecnie Android używany jest przez ok. 86%** nabywców smartfonów na świecie, którzy korzystają z milionów aplikacji. Naturalną koleją rzeczy jest zatem ekspansja systemu w telewizorach i multimediach. Międzynarodowe koncerny oferują funkcję SMART TV w zamkniętych platformach opracowanych przez własne działy rozwoju, czyli decydują jakie aplikacje będą dostępne dla ich klientów.

Nowoczesny wygląd i dodatkowe funkcje.

Manta LED9500S EMPEROR charakteryzuje się najlepszym odwzorowaniem kolorów, nowoczesnym designem i cienką ramką otaczającą ekran. Wyposażony został w tryb hotelowy oraz nagrywarkę PVR.  Posiada dużą ilość wbudowanych złączy: 2 x HDMI i 3 x USB.  Telewizor Manta LED9500S EMPEROR zostanie niewątpliwe doceniony przez miłośników gier dzięki wejściu PC VGA.

Gwarancja najwyższej jakości potwierdzona usługą Door to Door .

Warto podkreślić, że wszystkie telewizory marki Manta są montowane w polskiej fabryce, a do ich montażu zostały zastosowane komponenty światowych liderów w dziedzinie produkcji podzespołów elektronicznych. Telewizory Manta EMPEROR objęte są usługą szybkiego serwisu Manta Express Door to Door przez okres gwarancyjny 24 miesięcy (więcej: http://bit.ly/2q9N1Qs)

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 1.799 PLN

Link do strony z produktem: http://www.manta.com.pl/pl/androidtvled9500s

 

Specyfikacja techniczna Manta LED9500S EMPEROR ANDROID:

Przekątna ekranu:  50″ / 126 cm

Rozdzielczość: 1920×1080

Tuner DTV:  DVB-T/C ( MPEG4, MHEG – 5 UK )

Jasność:  200 cd / m2

Moc głośników:               2×8

Zasilanie:  AC100 – 240 V

Waga: 13.7 kg

Wi-Fi: 802.11 b/g/n

Dodatkowe funkcje: PVR, tryb hotelowy

Akcesoria w zestawie: pilot, instrukcja obsługi, baterie do pilota

Moc znamionowa: mniej niż 130 W

VESA: 200 x 200

Wymiary telewizora bez nóg: 665.2mm x 1131.8mm x 84.2 mm

Wymiary telewizora z nogami: 723.6mm x 1131.8mm x 259.7mm

Android:  4.4

CPU: 4 Core A5 1.55 GHz

EMMC FLASH (ROM): 5 GB Nano Flash

DDR (RAM): 512 MB DDR

Złącze:  RF, HDMI x2, Android tv – USB2.0x2, Funkcja Media USBx1, COAX, Y PB PR, Earphone, VGA, PC Audio, CI, SCART, AV IN, RJ45.

Technologie poprawy Dźwięku: Redukcja szumów

Smart TV:  ESHARE, facebook, twitter, youtube, przeglądarka internetowa, odtwarzacz plików multimedialnych, google store

Podłaczenie smartfona: za pomocą Eshare w przypadku telefonu z systemem Android

Typ Panelu: FULL HD

Klasa Energetyczna: A

Moc standardowa: 76 W

wymiary opakowania: wysokość x długość x głębokość: 720 mm x 1190 x 135 mm

 

*Dotyczy smartfonów opartych o system Android

**Źródło: Raport Gartner 2016

Poprzedni wpis
Następny wpis