Firma Manta wzbogaciła katalog głośników o nowy model!

Poprzedni wpis
Następny wpis
Kwi
2015

Firma Manta S.A. powiększa swój katalog akcesoriów Bluetooth o kolejny głośnik Manta Bar FM Bluetooth Speaker SPK201FM, który stawia na mobilność i łatwy dostęp do ulubionych utworów, niezależnie od miejsca i czasu.

Oryginalny design zamknięty w prostej formie zachwyci wszystkich tych, dla których wygląd ma szczególne znaczenie. Niewielkie wymiary urządzenia (mniej niż 10 cm wysokości i szerokości) oraz niewielka waga sprawiają, że głośnik można z łatwością zabrać dosłownie wszędzie i cieszyć się ulubioną muzyką. Szybki czas ładowania baterii podkreśla mobilne zastosowania urządzenia i nie będzie stanowić przeszkody przy częstym przemieszczaniu się. Głośnik posiada także wbudowane radio FM, które może być  alternatywą podczas wycieczek w miejsca gdzie dostęp do internetu i wszystkich funkcji smartfona jest ograniczony. Dzięki wbudowanemu gniazdu kart pamięci MircoSD można odtwarzać  muzykę bezpośrednio z głośnika w formacie MP3.

Poprzez Bluetooth można łatwo sparować Manta Bar FM Bluetooth Speaker SPK201FM z każdym smartfonem czy tabletem. Głośnik stanowi świetne uzupełnienie i rozszerzenie urządzeń mobilnych – po podłączeniu głośnika poprzez Bluetooth można nie tylko słuchać muzyki ze smartfona, ale też także oglądać filmy w lepszej jakości dźwięku niż tej oferowanej przez głośnik wbudowany w smartfona. Manta Bar FM Bluetooth Speaker SPK201FM posiada także mikrofon, co pozwoli na łatwą komunikację ze znajomymi i rodziną poprzez dostępne aplikacje i wideo czaty Dla zwiększenia bezpieczeństwa podróżowania, głośnik ten może posłużyć jako zestaw głośnomówiący dla każdego kierowcy.

Manta Bar FM Bluetooth Speaker to świetne rozwiązanie zarówno dla mobilnych fanów technologii jak i tych, którzy poszukują rozsądnych rozwiązań ulepszających doświadczenia związane z korzystaniem ze smartfonów i tabletów.

Link do strony produktu: http://www.manta.com.pl/pl/spk201fm

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 69zł

Specyfikacja techniczna głośnika Bar FM Bluetooth Speaker SPK201FM:

Wbudowane głośniki: 1
Moc głośników: 3W
Zasilanie: 5V, MicroUSB
Waga: 150g
Bluetooth: 2.1 + EDR
Gniazdo kart pamięci: MicroSD
Gniazdo USB: MicroUSB (tylko do zasilania)
Radio FM: Tak
Dodatkowe funkcje: Odtwarzanie MP3
Wejście AUX: Tak
Wymiary: 88x88x45 mm
Wbudowany mikrofon: Tak
Czas ładowania: 3-4 godziny

 

Poprzedni wpis
Następny wpis