Inteligentny dom Manta: w stałym kontakcie on-line poprzez mobilne oko kamery

Poprzedni wpis
Następny wpis
Kwi
2015

Bez zbędnych i skomplikowanych instalacji z obsługą osób trzecich. Kamera IP Manta SVR201HD to idealne urządzenie do zdalnego monitoringu np. mieszkania, biura czy magazynu. Urządzenie umożliwia podgląd pomieszczenia poprzez internet. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi możliwe jest wygodne i bardzo łatwe podłączenie do domowej sieci Wi-Fi. Obraz z kamery można nagrywać na karcie pamięci (SVR201HD obsługuje karty MicroSD) lub przesyłać bezpośrednio do tabletu czy smartfona.

Unikalne rozwiązanie pozwala na zdalny podgląd obrazu z kamery z dowolnego miejsca (wymagany jest dostęp do internetu). Wystarczy zainstalować specjalną aplikację działającą w systemie Android lub iOS, a następnie w prosty i intuicyjny sposób skonfigurować zdalny dostęp i można bez trudu monitorować pomieszczenie, w którym znajduje się kamera firmy Manta.

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi możliwe jest przesłanie dźwięku, a nawet dwustronna komunikacja głosowa. Kamera rejestruje obraz wysokiej jakości w rozdzielczości HD 1280×720 z szybkością 15 klatek na sekundę. Wbudowane diody podczerwieni pozwalają na nocne obserwacje monitorowanych pomieszczeń. Dodatkowo, aplikacja mobilna umożliwia podłączenie wielu kamer SVR201HD i monitoring kilku pomieszczeń.

Kamera  IP Manta SVR201HD została zaprojektowana tak, by nie rzucać się w oczy poprzez kompaktową budowę, małe wymiary i neutralny kolor. Co ważne, można ją zamontować np. na metalowych elementach pomieszczeń takich jak parapet, grzejnik lub framuga okienna dzięki wbudowanej podstawce na magnes. Urządzenie można łatwo obracać w celu osiągnięcia odpowiedniego kąta widzenia.

Sugerowana cena sprzedaży (brutto): 199 PLN

Link do strony z produktem: http://www.manta.com.pl/pl/svr201hd

Specyfikacja techniczna :

Zasilanie: 5V/1.0A
Wymiary (SxWxG): 105x55x25 mm
Waga: 95 g
System operacyjny: (iOS/Android)
Procesor: Hi3518E
Wi-Fi: IEEE 802.11 A/B/G/N
Wyświetlacz: LCD
Dodatkowe funkcje: Mikrofon , głośnik, możliwość nagrywania/monitoringu w czasie rzeczywistym, detekcja ruchu, dwukierunkowe audio, sieci P2P
Rozdzielczości wideo: 720P
Kąt widzenia: 110 stopni, szeroki Kąt Widzenia
Pamięć wbudowana: Tak 16 MB SPI
Cechy szczególne: Darmowe aplikacje na App Store/Google Play
Odtwarzane formaty wideo: H.264
Protokoły zabezpieczające wifi: WPA2-PSK, WPA-PSK
Rozdzielczość obrazu wideo: 1280×720@15 fts (domyślna, up to 25 fps), 640×360@18 fts (domyślna,, up to 25 fps)
Ekspozycja: Auto
Zoom : Stała ostrość
Soczewka: Stała ostrość F2.5, f 2.8 mm, 110°
Matryca: 1.3 MP CMOS, GC1004
Micro USB: TAK

 

Poprzedni wpis
Następny wpis