Kariera

Jak rekrutujemy?

Przez dwadzieścia lat istnienia firmy Manta pracowało u nas wiele osób, które obecnie kontynuują swoje kariery w innych przedsiębiorstwach lub pracują na własną rękę. Byli pracownicy mogą pozostać z nami w kontakcie, z wieloma osobami spotykamy się regularnie. Wszystkich zainteresowanych rekomendacjami lub mających pytania, prosimy o kontakt z naszą organizacją pod adresem: praca@manta.com.pl.

Czy wiesz, że firma Manta zachęca swoich pracowników do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach, a także opłaca studia pracownikom? Najlepszych wspomagamy na ścieżce kariery poprzez awanse wewnętrzne.

Wszystkim naszym pracownikom oferujemy także liczne korzyści pozapłacowe w postaci prywatnego ubezpieczenia medycznego, grupowego, karty Multisport, kursów języka angielskiego, hiszpańskiego i in.

Zależy nam na dobrej atmosferze w pracy i zgranym, dobrym zespole. Jeżeli zatem szukasz nowych wyzwań i chciałbyś dołączyć do naszego grona, zapoznaj się z zawartymi tutaj informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji.

Jak dołączyć do zespołu:


+

Przejrzyj oferty pracy

Oferty publikujemy na stronie manta.com.pl/kariera. Znajdziesz je także na popularnych portalach rekrutacyjnych.

+

Wyślij aplikację

Najważniejszy etap ubiegania się o pracę. Atrakcyjne CV nie tylko przyciąga uwagę rekrutera, ale mówi dużo o kandydacie. Zachęcamy do przesyłania dokumentów. Nie wymagamy listów motywacyjnych, jeśli jednak masz ochotę opowiedzieć nam więcej o sobie zachęcamy do tego.

+

Spotkanie rekrutacyjne

Zapraszamy Kandydata na spotkanie wstępne. Rekrutacja odbywa się 2-etapowo. W zależności od rodzaju stanowiska i oczekiwanych kompetencji będzie ona miała różny przebieg. Po spotkaniach podejmujemy decyzję o rozpoczęciu współpracy lub podziękujemy za poświęcony nam czas.

W trakcie spotkań porozmawiamy m.in. o przebiegu dotychczasowej kariery zawodowej, doświadczeniu na podobnym stanowisku, zapytamy o powody zainteresowania pracą. Kandydat może zostać poproszony o rozwiązanie prostego testu. Na spotkanie rekrutacyjne trzeba zarezerwować sobie od 30 minut do jednej godziny.

+

Rozpoczęcie pracy

Po pozytywnym zakończeniu procesu rekrutacyjnego wspólnie ustalamy datę i warunki rozpoczęcia współpracy. Od umówionego dnia czekamy na Ciebie.