Kariera

Przez dwadzieścia pięć lat istnienia firmy Manta pracowało u nas wiele osób, które obecnie kontynuują swoje kariery w innych przedsiębiorstwach lub pracują na własną rękę. Byli pracownicy często pozostają z nami w kontakcie, z wieloma osobami spotykamy się regularnie. Nowych pracodawców zainteresowanych referencjami dla naszych byłych pracowników lub mających pytania, prosimy o kontakt z naszą organizacją pod adresem: praca@manta.com.pl.

Czy wiesz, że firma Manta zachęca swoich pracowników do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach, a także opłaca studia pracownikom? Najlepszych wspomagamy na ścieżce kariery poprzez awanse wewnętrzne.

Wszystkim naszym pracownikom oferujemy także liczne korzyści pozapłacowe w postaci prywatnego ubezpieczenia medycznego, grupowego, karty Multisport, kursów języka angielskiego, hiszpańskiego i in.

Zależy nam na dobrej atmosferze w pracy i zgranym, dobrym zespole. Jeżeli zatem szukasz nowych wyzwań i chciałbyś dołączyć do naszego grona, zapoznaj się z zawartymi tutaj informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji.

Jak dołączyć do zespołu: