Kompaktowe lodówki turystyczne nie tylko letnie upały

Poprzedni wpis
Następny wpis
Lip
2015

Warszawa, 6 lipca 2015r. – Firma Manta S.A., największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD wprowadza do sprzedaży nowoczesne i wielofunkcyjne lodówki turystyczne.

Lodówki wyróżniają sie wysoką izolacją termiczną i osiągają klasę energetyczną A++. Dzięki podwójnej ścianie obudowy, mogą przyjmować temperaturę aż do 22 stopni Celsjusza poniżej temperatury otoczenia. Ich zasilane odbywa się poprzez dwa dołączone przewody ze standardowym zasileniem 230V oraz z wtyczką samochodową 12V. Co istotne, lodówki posiadają estetyczny pojemnik na kable, który znajduje się w pokrywie. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom i właściwościom zasilania, urządzenia idealnie sprawdzą się podczas długich podróży samochodowych, a przewożona żywność nie zepsuje się pod wpływem ciepła. Dodatkowa możliwość chłodzenia dzięki ogólno dostępnym wkładom chłodzącym sprawi, że lodówkę turystyczną bez problemu będziemy mogli zabrać ze sobą na plażę czy piknik na łonie przyrody.

Ale to nie koniec. Nowe lodówki mogą również grzać w temperaturze do 65 stopni Celsjusza. To przydatna cecha przy utrzymaniu odpowiedniej temperatury ciepłych posiłków np. podczas chłodniejszych dni.

Urządzenia dostępne są w dwóch litrażach, tj. o pojemności 25L CLR252ACDC oraz 32L CLR322ACDC.

Sugerowana cena detaliczna (brutto) 25L: 199 PLN

Sugerowana cena detaliczna (brutto) 35L: 249 PLN

Najważniejsze cechy Manta CLR252ACDC  /  CLR322ACDC:

D

o

datkowe fun

kcje:

Funkcja oszczędności energii
Cechy szczególne: Zdolność obniżenia o 18-22° poniżej temp. otoczenia , Ograniczone skraplanie
Dodatkowe wyposażenie: Przewód DC 12V: 1.6m , Przewód AC 230V: 1.6m , Zdejmowana pokrywa, Pojemnik na przewody, Składana rączka , Lampki kontrolne
Klasa energetyczna: A++
Pojemność: 25L / 32L (w zależności od modelu)
Moc (DC 12V): 48W
Moc (AC 230V): 60W
Moc (Funkcja Eco): 9W
Grzanie: do +65°
Rodzaj ścianki obudowy: Podwójna ściana
Izolacja : Wysokiej jakości izolacja (PU)

Poprzedni wpis
Następny wpis