Manta Beauty Line – nowa, wyjątkowa kolekcja suszarek do włosów.

Poprzedni wpis
Następny wpis
Sty
2017

Manta Beauty Line Premium to zupełnie nowa odsłona suszarek do włosów. Kolekcja składa się z czterech różnych modeli, które charakteryzują różne funkcjonalności, rozmiar, przeznaczenie oraz moc. Wszystkie produkty wykonane są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wyróżnia je nowoczesny design i najmodniejsza kolorystyka matowej czerni i różowego złota.

Manta MHD934 AMELIA oraz MHD933 AMANDA to suszarki o dużej mocy 2000W/2200W, które sprawią, że nawet długie włosy będą suche w kilka minut. Dwie prędkości pracy oraz 3 poziomy temperatury pozwalają idealnie dobrać warunki suszenia i jednocześnie sprawią, że włosy nie zostaną przegrzane. Suszarka wyposażona jest w uchwyt do zawieszenia. Dzięki funkcji jonizacji powietrza włosy staną się gładsze, nie będą się elektryzowały i w łatwy sposób ułożą się w wymarzoną fryzurę. Dodatkowo funkcja zimnego powietrza utrwali  dzieło  sprawiając, że włosy staną się bardziej błyszczące. Dla większego komfortu użytkowania, suszarki wyposażono w funkcję zabezpieczenia przed przegrzaniem. Do zestawu dołączona jest nakładka skupiająca powietrze oraz dyfuzor.

W kolekcji Manta Beauty Line dostępne są także mniejsze modele suszarek ze składaną rączką, które będą idealne na turystyczne wypady lub aktywności na basenie. Do wyboru są dwa modele: Manta MHD932 AGNES o mocy 1600W z oryginalnym wzorem kwiatowym oraz mniejsza MHD931 AGATHA o mocy 1200W.

Kolekcja Manta Beauty Line otrzymała status PREMIUM co oznacza, że produkty należące do tej kategorii  charakteryzuje najwyższa jakość wykonania przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Sugerowane ceny detaliczna (brutto):

  • Manta MHD934 AMELIA – 79,99 PLN
  • MHD933 AMANDA – 69,99 PLN
  • Manta MHD932 AGNES – 54,99 PLN
  • MHD931 AGATHA – 39 PLN
Poprzedni wpis
Następny wpis