Manta MA408 wielofunkcyjne urządzenie do odtwarzania i nagrywania muzyki

Poprzedni wpis
Następny wpis
Lut
2015

Warszawa, 28 stycznia 2015 – Firma Manta S.A. największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD oraz Oficjalny Partner Ekstraklasy – wprowadziła do sprzedaży wielofunkcyjne urządzenie odtwarzające i nagrywające muzykę w jednym Vinyl USB Cassette Player MA408

Najnowszy produkt firmy Manta to idealne rozwiązanie dla osób, które mają kolekcję kaset magnetofonowych z ulubioną muzyką z czasów dzieciństwa czy młodości. MA408 przypadnie również do gustu fanom płyt winylowych, którzy nie mogą sobie wyobrazić muzyki bez charakterystycznych trzasków między utworami. Urządzenie obsłuży każdy z tych nośników, a nawet pozwoli na więcej! Dzięki MA408 każdy kolekcjoner i fan muzyki z łatwością przeniesie swoją muzyczną kolekcję zapisaną na kasetach i winylach na nowoczesne cyfrowe odtwarzacze!

Manta MA408 pozwala bowiem na zautomatyzowane zapisywanie muzyki z tradycyjnych nośników na kartach microSD lub pendrivach w formacie MP3. To wszystko możliwe jest bez skomplikowanego pośrednictwa komputera PC. Dzięki MA408 ulubioną muzykę z przed lat śmiało można zabrać ze sobą do samochodu czy na wakacje .

MA408 z pewnością przyda się w każdym domu, dając radość każdemu pokoleniu. Dodatkowo jego niewielkie wymiary, wbudowane głośniki stereo i kompaktowa budowa ułatwiają obsługę.

Dla zwolenników współczesnych rozwiązań przygotowano możliwość odtwarzania muzyki bezpośrednio z kart microSD i pendrivów.

Specyfikacja techniczna Manta Vinyl USB Cassette Player MA408

Zasilanie: 230 V
Wymiary (SxWxG): 320x280x120 mm
Waga: 2 kg
Gniazdo kart pamięci: SD
Gniazdo USB: TAK
Złącza: Słuchawki, AUX IN
Dodatkowe funkcje: Odtwarzanie płyt gramofonowych, odtwarzanie kaset magnetofonowych, możliwość zgrywania muzyki z płyt i kaset na kartę SD lub Pendrive
Odtwarzanie MP3: TAK
Poprzedni wpis
Następny wpis