Manta na prestiżowych targach IFA w Berlinie

Poprzedni wpis
Następny wpis
Wrz
2014

Firma Manta S.A. – największy polski producent sprzętu RTV i AGD i oficjalny Partner Ekstraklasy – zaprasza na swoje stoisko na jedynych z największych targach elektroniki użytkowej w Europie.

Na tegorocznych targach elektroniki IFA w Berlinie Manta zaprezentuje szerokie portfolio swoich nowoczesnych urządzeń.
„Nasza obecność na targach jest naturalną konsekwencją wzrastającego udziału eksportu w przychodach naszej firmy” – powiedział prezes Manta S.A. Bogdan Wiciński. „Obecnie już 30% przychodu pochodzi z zagranicznych rynków, a targi to doskonała okazja do zaprezentowania naszych osiągnięć na międzynarodowym forum. IFA to idealne miejsce do pogłębiania relacji z naszymi zagranicznymi partnerami, a także do poszukiwań nowych możliwości i kanałów dystrybucyjnych. Naszą obecnością na targach chcemy podkreślić międzynarodowy wymiar działalności Manty, która z sukcesem wkracza na nowe rynki oraz umacnia się na tych, na których jest już obecna od dawna.”
Prezes w tym kontekście wspomniał o produkowanych w polskiej fabryce telewizorach, które stały się sprzedażowym hitem w wielu krajach europejskich.
„Na targach chcemy się pokazać jako globalny producent, który ze swoją nowoczesną ofertą odważnie wkracza do nowych krajów. W tym roku jesteśmy także obecni na duńskim Danmarks Storste Elektronikmesse, a będzie nas można także zobaczyć podczas CeBIT w Turcji, Trade Show w Belfaście oraz Asia World Expo w Hong Kongu.” – zakończył prezes Manta S.A. Należy podkreślić, że targi IFA to już kolejny etap światowego tournée produktów warszawskiej firmy. Manta w 2014 roku prezentowała się już m.in. na targach w Barcelonie oraz  CeBIT w Niemczech.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy w dniach 5-10 września 2014 na nasze stoisko targowe 7.2B/101.

Poprzedni wpis
Następny wpis