Manta Oficjalnym Partnerem Ekstraklasy w sezonie 2014/2015

Poprzedni wpis
Następny wpis
Lip
2014

Manta Oficjalnym Partnerem Ekstraklasy w sezonie 2014/2015

Firma Manta S.A. została Oficjalnym Partnerem Ekstraklasy. Kontrakt, który właśnie podpisano, daje firmie Manta prawo do posługiwania się tytułem i znakiem Oficjalnego Partnera Ekstraklasy w działalności marketingowej na wszystkich obszarach. Kontrakt został podpisany do końca sezonu.

Prawo do używania znaku i tytułu Oficjalnego Partnera Ekstraklasy obejmuje możliwość lokowania go m.in. na produktach, opakowaniach, aplikacjach elektronicznych czy kampaniach marketingowych.

Manta S.A to firma, która od 16 lat konsekwentnie buduje i umacnia swoją pozycję na rynku elektroniki użytkowej. Kluczem do sukcesu polskiej marki stało się motto „jakość, ale za rozsądną cenę”. To hasło trafia najwyraźniej do naszych Rodaków, ponieważ obecnie firma Manta jest jednym z największych dystrybutorów urządzeń z branży elektronicznej i AGD w Polsce. Od kilku lat produkty marki są także obecne na rynkach Europy i regionu EMEA. Konsekwencja w budowaniu marki, rozwijanie dystrybucji, obszerne portfolio bestsellerowych produktów- wszystko to sprawia, iż Manta to firma powszechnie znana i ceniona wśród klientów.
Manta z sukcesem wdarła się na rynek smartfonów, kamer sportowych, wideorejestratorów oraz konsekwentnie powiększa udział w rynku produktów, których jest liderem sprzedaży tj. odtwarzaczy DVDV, dekoderów DVB-T , telewizorów i tabletów.

„Wspieranie polskiego sportu, a w szczególności piłki nożnej, od zawsze było dla nas istotnym elementem naszej działalności. Nawiązanie współpracy z Ekstraklasą jest naturalnym kolejnym krokiem na tej drodze i cieszę się, że dzisiaj możemy ogłosić połączenie naszych sił” – mówi Bogdan Wiciński, CEO Manta S.A.

“Umowa  z Manta S.A. to kolejny ogłoszony w tym roku przez Ekstraklasę SA kontrakt komercyjny. – Manta jest liderem sprzedaży sprzętu RTV oraz AGD  i doskonałym przykładem na to, że polska firma może śmiało konkurować nawet na najbardziej wymagających rynkach. Jestem przekonany, że tytuł Oficjalnego Partnera Ekstraklasy wzmacnia wartość marki Manta” – mówi Bogusław Biszof, Prezes Zarządu Ekstraklasa SA.

O Ekstraklasa S.A.
Spółka zarządzająca najwyższą klasą rozgrywek piłki nożnej mężczyzn w Polsce. Powstała w 2005 r. Poza zarządzaniem rozgrywkami spółka powołana została do realizacji dwóch celów: sprzedaży praw mediowych oraz scentralizowanych praw marketingowych.
Ekstraklasa S.A. jest spółką akcyjną – jej akcjonariusze to 16 Klubów biorących udział w rozgrywkach Ekstraklasy oraz Polski Związek Piłki Nożnej.
Ekstraklasa S.A. jest 100 proc. udziałowcem firmy EKSTRAKLASA LIVE PARK, która zajmuje się produkcją telewizyjną największej liczby wydarzeń na żywo w Polsce. EKSTRAKLASA LIVE PARK jest wyłącznym producentem sygnału telewizyjnego ze wszystkich meczów Ekstraklasy.

http://www.ekstraklasa.org/ekstraklasa-z-firma-manta

Poprzedni wpis
Następny wpis