Manta po raz kolejny na IFA

Poprzedni wpis
Następny wpis
Wrz
2015

Warszawa, 31.08.2015r. – Firma Manta S.A., polski dostawca sprzętu RTV i AGD po raz kolejny wystawcą podczas jednych z największych targów elektroniki użytkowej w Europie.

Na tegorocznych targach IFA w Berlinie Manta zaprezentuje flagowe produkty z kategorii elektroniki użytkowej oraz AGD. Na wystawie nie zabraknie nowości takich jak kamera sportowa Manta MM336 PRO, która jest nowszą wersją popularnego modelu MM336. Obok nowych telewizorów, smartfonów oraz tabletów Manta zaprezentuje drony oraz akcesoria bluetooth, które wyróżniają się oryginalnym designem.

Obecność Manty na targach IFA jest naturalną konsekwencją wzrastającego udziału eksportu w przychodach firmy. To doskonała okazja do zaprezentowania produktów na międzynarodowym forum.  “Jesteśmy dumni z tego, że produkty polskiej firmy dostępne są na rynkach zagranicznych, a ich sprzedaż dynamicznie rośnie. Dodatkowo cieszy nas fakt, że polska marka jest coraz bardziej rozpoznawalna wśród zachodnich klientów” – powiedziała Katarzyna Śliwińska, Marketing & PR Manager.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do Berlina w dniach 4-9 września 2015 na nasze stoisko targowe: hall 4.2, booth 110a.

Poprzedni wpis
Następny wpis