Manta S.A. Oficjalnym Partnerem Technologicznym Drift Masters Grand Prix

Poprzedni wpis
Następny wpis
Mar
2016

Jedna z najlepszych driftingowych lig na świecie Drift Masters GP nawiązała współpracę z największym polskim dostawcą sprzętu RTV i AGD, firmą Manta S.A. Wspólne działania będą miały charakter promocyjno-marketingowy.
W sezonie 2016 na każdą z imprez Drift Masters Grand Prix, firma Manta dostarczy wysokiej jakości sprzęt RTV, w skład którego wejdą m.in. głośniki power audio, kamery sportowe, telewizory LED, deskorolki elektryczne, smartwatche czy smartfony.
W ramach umowy sponsoringowej Drift Masters GP zajmie się promocją i reklamą marki, produktów i towarów podczas rozgrywek w sezonie 2016. Tegoroczna edycja składa się z 14 rund, które odbędą się w Poznaniu, Płocku, Warszawie, Mikołajkach, Rydze oraz Gdańsku.
“Sporty motorowe nieodłącznie wiążą się z technologią. Z każdym rokiem coraz silniej. Nie inaczej jest z driftingiem. Współpraca z firmą Manta S.A. – polskim liderem elektroniki użytkowej jest dla nas bardzo cenna. Liga Drift Masters GP, wykorzystuje wiele zaawansowanych rozwiązań zarówno w celu realizacji zawodów, streamingu, sędziowania jak i realizacji widowiska dla Kibiców. Wsparcie jakie otrzymujemy od firmy Manta pozwoli jeszcze lepiej wykorzystać potencjał tkwiący w driftingu, jako najbardziej spektakularnym motorsporcie” – zaznacza Mariusz Woźnicki, Marketing Director.
“Po wielu latach sponsoringu piłki nożnej i wraz z poszerzeniem portfolio o zupełnie nowe kategorie i produkty, przyszedł czas na rozszerzenie naszego wsparcia w widowiskowych działaniach sportowych. Dlatego też zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z Drift Masters GP” – mówi Katarzyna Śliwińska, szef Marketingu i PR z Manta S.A.
Drift Masters Grand Prix to polska profesjonalna liga driftingowa organizowana od 2014 roku. Jej celem jest współpraca z najlepszymi zawodnikami na świecie, propagowanie wyczynowej jazdy autem na torach i specjalnie przygotowanych obiektach, dbanie o bezpieczeństwo zarówno kibiców jak i zawodników, organizacja najlepszej ligi driftingowej w Europie oraz popularyzacja wśród kibiców driftingu jako mistrzostwa w precyzyjnym i bezpiecznym prowadzenia auta.
– KONIEC –
Kontakt: Katarzyna Śliwińska |Marketing & PR Manager | ksliwinska@manta.com.pl | kom.: +48 798 673 288 | MANTA S.A.; ul. Matuszewska 14; 03-876 Warszawa; tel.: +48 22 332 34 50 |
Kontakt: Rami Khalife| PR Manager |rami.khalife@driftmasters.gp| Drift Masters Grand Prix Sp. z o.o.
O firmie Manta S.A.
Manta S.A. to polska spółka z 18-letnim doświadczeniem, która powstała jako zwieńczenie pasji młodych ludzi światem komputerów, gier i wirtualnej rzeczywistości internetowej. Firma najpierw podbiła rynek odtwarzaczy DVD (ponad 5,5 mln sprzedanych urządzeń), a następnie przeniosła swoją uwagę na produkcję dekoderów DVD-T (ponad 2 mln sprzedanych urządzeń) oraz tabletów, by w 2013 roku pewnie wkroczyć na rynek smartfonów. Równolegle z elektroniką użytkową, Manta rozwija swoją linię urządzeń AGD odnosząc na tym polu znaczące sukcesy. Duże znaczenie w rozwoju miało wprowadzenie nowej obsługi serwisowej i pomocy technicznej RMA, poszerzający zakres i jakość oferowanych usług. Manta S.A. wspiera sport (w latach 2012-2014 jako Oficjalny Partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej i Ekstraklasy), a także talenty muzyczne jako partner technologiczny i sponsor programu The Voice of Poland. Warto podkreślić, że firma nieustannie rozwija sieć sprzedaży o inne kraje, dzięki czemu produkty marki są coraz częściej rozpoznawalne w większości państw Europy oraz regionu EMEA.
Więcej informacji na stronie http://www.manta.com.pl

Poprzedni wpis
Następny wpis