Manta S.A. wystawcą na prestiżowych targach w Hong Kongu.

Poprzedni wpis
Następny wpis
Paź
2014

Firma Manta S.A. – największy polski producent sprzętu RTV i AGD i oficjalny Partner Ekstraklasy – będzie obecna na organizowanych w Chinach targach China Sourcing Fair.

Międzynarodowe targi Elektroniki to już kolejna impreza w tym roku, w której udział bierze firma Manta S.A.

Targi w Hong Kongu to jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez tego typu na świecie. To także kolejny etap światowego tournée produktów warszawskiej firmy. Warto przypomnieć, że Manta w tym roku prezentowała się już m.in. na targach mobilnych w Barcelonie, CeBIT w Niemczech i Turcji, duńskim Danmarks Storste Elektronikmesse, Trade Show w Belfaście oraz wrześniowej IFA w Berlinie.

“Mamy nadzieję na to, że dzięki udziale w tak prestiżowych i znanych targach, będziemy mieli okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych na światowych rynkach, na których Manta nie jest jeszcze obecna, ale także do zacieśnienia wieloletniej współpracy z polskimi odbiorcami” – mówi Katarzyna Śliwińska Marketing & PR Manager w Manta S.A.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy w dniach 11-14 października 2014 do odwiedzenia naszego stoiska targowego: 1L31

Poprzedni wpis
Następny wpis