Manta udzieliła wsparcia technologicznego wystawie zorganizowanej przez MSZ

Poprzedni wpis
Następny wpis
Maj
2014

Firma Manta S.A. – największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD i oficjalny Partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej – udzielił wsparcia technologicznego wystawie zorganizowanej przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Narodowe Centrum Kultury w warszawskiej Galerii Kordegarda. Dzięki wykorzystaniu najnowszych urządzeń firmy – takich jak tablety 10-calowe i słuchawki MM62 – wystawa nabrała interaktywnego charakteru poprzez szereg bogatych treści multimedialnych.

Wszyscy odwiedzający Kordegardę będą mogli obejrzeć m.in. oryginał Traktatu o przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej, Traktat Europejski z roku 1991 oraz inne dokumenty akcesyjne. Co więcej, całości towarzyszą ciekawe prezentacje multimedialne, fotografie i ilustracje zmian w Polsce na przestrzeni 10 lat. Wszystko prezentowane jest na sześciu niezależnych stanowiskach wyposażonych w 10” tablety i słuchawki Manty.

„Przez wiele lat zabiegaliśmy, aby głos Polaków w Europie był słyszany. Chcieliśmy decydować o sprawach ważnych dla naszego kraju i jedności Europy. Poprzez prezentację najważniejszych momentów z naszej wspólnej, unijnej historii pokażemy Państwu, jak ten cel został osiągnięty.” – mówią przedstawiciele galerii Kordegarda.

Wystawę można oglądać od 25 kwietnia do 13 maja 2014 r., od wtorku do niedzieli w godzinach 11.00 -19.00.

Poprzedni wpis
Następny wpis