Manta w mediach

Poprzedni wpis
Następny wpis
Maj
2018

W połowie maja 2018 roku, Manta rozpoczęła telewizyjną kampanię reklamową swoich telewizorów. W filmach reklamowych w rolach głównych wystąpili: Kamil Grosicki, ambasador marki Manta i zawodnik klubu Hull City A.F.C., Sławomir Szczęśniak w roli prezesa firmy Manta oraz wybrane telewizory Manta, które dostępne są w całym kraju w największych sklepach z elektroniką użytkową.

Podczas wiosennej kampanii skupionej wokół Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, wyemitowanych zostanie w sumie ponad 7000 spotów reklamowych. W ciągu pierwszego tygodnia w samych tylko głównych kanałach TVP czy Polsatu, w czasie najlepszej oglądalności można było zobaczyć reklamę telewizorów Manta przy okazji bardzo atrakcyjnych programów.
Spot został zrealizowany przez agencję PZL i kreacja jest utrzymana w konwencji reklam sygnowanych logo agencji, które wyróżnia humor, oryginalność i gra słów.
Zasięg reklamy telewizyjnej wspierają reklamy w internecie oraz prasowe ukazujące się w najbardziej popularnych magazynach telewizyjnych.

Poprzedni wpis
Następny wpis