Manta wspiera talenty – konkurs dla kreatywnych internautów!

Poprzedni wpis
Następny wpis
Sty
2015

Informacja prasowa

Warszawa, 05 września 2014r.

Manta wspiera talenty – konkurs dla kreatywnych internautów!

Firma Manta S.A. największy polski producent sprzętu RTV i AGD i oficjalny Partner Ekstraklasy informuje, że 5 września ruszyła akcja „Manta wspiera talenty”.

Konkurs skierowany jest do wszystkich utalentowanych osób, skrywających nierzadko wielkie pokłady kreatywności, która nie może znaleźć ujścia. Tym razem dostaną szansę realizacji swoich marzeń! Jest to doskonała okazja dla każdego, kto ma poczucie humoru i chce zdobyć cenne nagrody.

Zasady konkursu są proste. Wystarczy wybrać jedną z kategorii: Rozrabianie, Rozśmieszanie lub Tapetowanie, a następnie nagrać krótki film pokazujący swoje mistrzostwo w tej dziedzinie lub, w przypadku ostatniej kategorii, przygotować ciekawą grafikę, czy też zdjęcie swojego dzieła (np. pracy plastycznej, graffiti) która będzie mogła być użyta jako wyjątkowa tapeta na urządzenia firmy Manta, takie jak smartfony, czy tablety.

Nagrany film lub plik graficzny należy przesłać do weryfikacji na naszej dedykowanej stronie www.wspieramytalenty.pl lub po prostu wkleić link z materiału zamieszczonego na YouTube (szczegóły techniczne są zawarte w Regulaminie). Do konkursu można również przystąpić przesyłając materiał mailem na adres konkurs@wspieramytalenty.pl

Konkurs potrwa do 15 grudnia 2014, a firmy lub grafikę będzie można przesyłać do 14 grudnia br. Twórczość uczestników będzie oceniana przez internautów, a o wynikach konkursu zadecyduje głosowanie.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody od firmy Manta: smartfon MS5801, tablet MID 717 3G oraz ekstremalna kamera sportowa MM336 w zestawie z kartami SIM operatora IZZI ze środkami o wartości odpowiednio 500 zł, 400 i 300 zł. Dodatkowo, do wygrania są również Nagrody Specjalne ufundowane przez Partnerów Konkursu: Płatny staż w dziale marketingu firmy NICE, Rower Górski MTB i Voucher gotówkowy na kwotę 10.000 zł od VANQUIS BANK.

Poprzedni wpis
Następny wpis