Manta zdobywa aż dwie nagrody DISTREE EMEA 2016 Diamond Awards!

Poprzedni wpis
Następny wpis
Mar
2016

Partnerzy handlowi przyznają nagrody DISTREE EMEA 2016 Diamond Awards w głosowaniu na żywo. Manta zdobywa aż dwie nagrody!
MONACO, luty 2016 – Firma Manta S.A., największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD umacnia pozycję na rynkach zagranicznych udowadniając, że produkty polskiej marki mogą być doceniane na całym świecie.
W ubiegłym tygodniu w Monaco w czasie trwającego DISTREE EMEA 2016 kilkanaście marek oferujących technologie konsumenckie doczekało się przyznania nagród DISTREE Diamonds. Laureaci DISTREE Diamond Awards są wybierani w czasie odbywającego się na żywo elektronicznego głosowania, w którym biorą udział sprzedawcy detaliczni i dystrybutorzy zaproszeni do udziału w spotkaniu DISTREE.
Manta otrzymała aż dwie prestiżowe nagrody w kategoriach: AUDIO i MULTICATEGORY.
Bogdan Wiciński, Prezes Manta S.A. powiedział: “Przyznanie tak prestiżowych nagród dla Manty to dla mnie wielka niespodzianka i zarazem powód do dumy. Jest mi bardzo miło, że nasze wieloletnie starania tworzenia innowacyjnych produktów zostały docenione także przez klientów zagranicznych”.
Zwycięzcy zostali ogłoszeni w czasie uroczystej kolacji kończącej spotkanie DISTREE EMEA, która odbyła się 26 lutego 2016 roku w luksusowej sali koncertowej Salle des Etoiles w Monako.
Alexandra Sinson, dyrektor spotkania DISTREE EMEA 2016 powiedziała: „Spotkania organizowane przez DISTREE są wydarzeniami skupiającymi wokół siebie wspaniałe marki oferujące innowacyjne produkty i strategie wejścia na rynek, które przemawiają do uczestniczących w naszych spotkaniach partnerów handlowych. Inicjatywa wręczania nagród DISTREE Diamond Awards pozwala sprzedawcom detalicznym i dystrybutorom docenić marki, które wywarły na nich największe wrażenie w tegorocznej edycji DISTREE EMEA”.
W czasie trwania imprezy uczestniczący w niej dystrybutorzy, sprzedawcy detaliczni i internetowi oceniali wystawców, biorąc pod uwagę szereg czynników, w tym ofertę, perspektywy jej rozwoju, program partnerski, potencjał biznesowy, strategię rynkową, a także jakość spotkań i interakcji w zakresie DISTREE EMEA 2016. Poproszono ich o wskazanie zwycięzców w 19 kategoriach właśnie z uwzględnieniem tych czynników.
Sinson dodaje też: „Partnerzy handlowi uczestniczący w DISTREE EMEA 2016 spędzili trzy dni, spotykając się z wystawcami, omawiając perspektywy biznesowe, poznając lepiej ich produkty i oceniając plany na rok 2016 i lata następne. Wydaje się słuszne, że to właśnie oni wskazali ostatecznie firmy przodujące w ich mniemaniu w każdej z kategorii”.
Nagrody DISTREE Diamond Awards mają stanowić wyraz uznania dla firm oferujących wyjątkowo atrakcyjną ofertę dla swoich partnerów handlowych. Przyznawane przez samych partnerów, nagrody te są wymierną oznaką jakości rozumianej w kategoriach strategii rynkowych oferowanych przez marki, którym te nagrody przyznano.
Przed rozpoczęciem DISTREE EMEA 2016 reprezentantów wszystkich uczestniczących w wydarzeniu marek poproszono o wskazanie co najwyżej dwóch kategorii DISTREE Diamond, w których chcieliby zostać ocenieni. Przy 150 markach biorących udział w wydarzeniu i górnym ograniczeniu zgłoszeń w kategoriach DISTREE Diamond do dziewięciu uczestników, w niektórych kategoriach odnotowano więcej zgłoszeń niż wynosiła liczba dostępnych miejsc. Lista oryginalnych zgłoszeń przygotowana przez sprzedawców została oceniona przez dyrektor spotkania, która podjęła ostateczną decyzję dotyczącą wyglądu listy marek poddanej później głosowaniu.
– KONIEC –
Kontakt: Katarzyna Śliwińska |Marketing & PR Manager | ksliwinska@manta.com.pl | kom.: +48 798 673 288 | MANTA S.A.; ul. Matuszewska 14; 03-876 Warszawa; tel.: +48 22 332 34 50 |

O firmie Manta S.A.
Manta S.A. to polska spółka z 18-letnim doświadczeniem, która powstała jako zwieńczenie pasji młodych ludzi światem komputerów, gier i wirtualnej rzeczywistości internetowej. Firma najpierw podbiła rynek odtwarzaczy DVD (ponad 5,5 mln sprzedanych urządzeń), a następnie przeniosła swoją uwagę na produkcję dekoderów DVD-T (ponad 2 mln sprzedanych urządzeń) oraz tabletów, by w 2013 roku pewnie wkroczyć na rynek smartfonów. Równolegle z elektroniką użytkową, Manta rozwija swoją linię urządzeń AGD odnosząc na tym polu znaczące sukcesy. Duże znaczenie w rozwoju miało wprowadzenie nowej obsługi serwisowej i pomocy technicznej RMA, poszerzający zakres i jakość oferowanych usług. Manta S.A. wspiera sport (w latach 2012-2014 jako Oficjalny Partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej i Ekstraklasy), a także talenty muzyczne jako partner technologiczny i sponsor programu The Voice of Poland. Warto podkreślić, że firma nieustannie rozwija sieć sprzedaży o inne kraje, dzięki czemu produkty marki są coraz częściej rozpoznawalne w większości państw Europy oraz regionu EMEA.
Więcej informacji na stronie http://www.manta.com.pl
O DISTREE Events
DISTREE Events specjalizuje się w planowaniu, organizowaniu i przeprowadzaniu imprez dla partnerów handlowych marek związanych z teleinformatyką i elektroniką użytkową (ICT/CE) oraz zarządzaniu tymi wydarzeniami. DISTREE Events, z siedzibą w Paryżu, należy do Infopro Digital. Od przeszło dziesięciu lat zespół DISTREE Events organizuje tego rodzaju wydarzenia, na których dotychczas spotkało się ponad 10.000 przedstawicieli wyższej kadry zarządzającej ze 160 krajów. DISTREE Events obejmuje swoim działaniem Europę, Bliski i Daleki Wschód, Afrykę, obszar Pacyfiku i Amerykę Łacińską, zatrudniając pracowników w Paryżu, Dubaju, Moskwie, Londynie, Singapurze i Sao Paulo. Więcej informacji znajdziesz na stronie WWW: www.distree.com lub śledząc nasz kanał Twitter
@DISTREE_Events

Kontakt z DISTREE:
Liam McSherry, dyrektor ds. marketingu; + 33 1 40 33 33 60; liam@distreevents.com

Poprzedni wpis
Następny wpis