Miniaturowy radioodtwarzacz na wakacyjny relaks

Poprzedni wpis
Następny wpis
Cze
2015

Warszawa, 24 czerwca 2015r. – Firma Manta S.A., największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD oraz Oficjalny Partner Ekstraklasy, wprowadza do sprzedaży nowy, miniaturowy radioodtwarzacz FM.

Manta CUBE FM Radio MM420 charakteryzują niewielkie wymiary oraz prosta i elegancka forma zamknięta w aluminiowej obudowie w kształcie sześcianu o boku równym 5cm. Dzięki swojej wyjątkowej budowie, głośnik zmieści się bez trudu nie tylko w każdym plecaku, czy torbie podróżnej, ale także w kieszeni kurtki. Kompaktowe wymiary i proste funkcje sprawią, że urządzenie umili czas podczas wakacyjnego wypoczynku na plaży i pod namiotem. Dodatkowo wysuwana antena wzmocni sygnał i pozwoli na niezakłócony odbiór wybranej stacji radiowej FM. Urządzenie pełni także funkcję przenośnego głośnika o mocy 3W. Wystarczy, że ulubioną muzykę umieścimy na karcie microSD w formacie MP3, a głośnik bez trudu odtworzy zapisane na niej utwory. Manta CUBE FM Radio MM420 posiada wejście AUX i charakteryzuje się czytelnym wyświetlaczem LED. Wbudowany akumulator zapewnia wiele godzin ciągłej pracy, a jego ładowanie poprzez port USB może nastąpić z dowolnego urządzenia, tj. np.: komputera, power bank, czy konsoli. Eleganckie i precyzyjne wykonanie, aluminiowa obudowa oraz atrakcyjna cena to cechy, które wyróżniają ten produkt na tle innych kompaktowych urządzeń dostępnych na rynku.

Manta CUBE FM Radio MM420 dostępny jest w czterech popularnych kolorach do wyboru: srebrnym, niebieskim, czerwonym i czarnym.

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 39 PLN

Link do strony z produktem: http://www.manta.com.pl/pl/mm420

Specyfikacja techniczna Manta CUBE FM Radio MM420:

Zasilanie:             DC 5V built in Li-ion battery

Wymiary (SxWxG):         50 * 50 * 50 mm

Waga:   175g

Gniazdo kart pamięci:   TAK

Dodatkowe funkcje:      Wyświetlacz LED, Podświetlenie LED, cyfrowy tuning

Wejście AUX:    3.5 mm audio jack

Pasmo przenoszenia:    150Hz – 18kHz

Cechy szczególne:          Dostępny również w innych kolorach: czarny, zielony, czerwony, niebieski, srebrny, Podświetlenie LED

Poprzedni wpis
Następny wpis