MS1701 Vintage stylowy i klasyczny telefon komórkowy GSM od firmy Manta

Poprzedni wpis
Następny wpis
Paź
2014

MS1701 Vintage stylowy i klasyczny telefon komórkowy GSM od firmy Manta

Warszawa, 16 października 2014r. – Firma Manta S.A. największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD i oficjalny Partner Ekstraklasy, wprowadza do sprzedaży tradycyjny telefon komórkowy.

Współczesne smartfony i tablety mogą pochwalić się dziesiątkami, czasami zupełnie niepotrzebnych, funkcji. Dlatego też skomplikowanie nowoczesnych urządzeń nierzadko staje się nieprzekraczalną barierą dla wielu osób. Również konieczność sterowania dotykiem może stać się przeszkodą w sprawnym posługiwaniu się współczesnymi smartfonami. Spore grono klientów poszukuje zatem prostych i nierozbudowanych urządzeń, które chcieliby wykorzystywać przede wszystkim do wykonywania połączeń telefonicznych.

Manta MS1701 Vintage wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. W ręce użytkowników trafia właśnie tradycyjny telefon komórkowy, z klasyczną klawiaturą i kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 1,7 cala. Jest to idealne urządzenie dla osób przyzwyczajonych do prostych i sprawdzonych rozwiązań. Na szczególną uwagę zasługuje design urządzenia. Solidnie wykonana obudowa, małe gabaryty i różnorodność kolorystyczna sprawią, że telefon ten znajdzie nabywców nie tylko wśród seniorów, ale także ludzi młodych i kreatywnych, którzy lubią wyprzedzać trendy modowe. Dodatkowo telefon może pochwalić się dwoma slotami na karty SIM, dzięki czemu urządzenie może służyć jednocześnie do użytku prywatnego i służbowego. Wolne chwile uprzyjemni odtwarzacz MP3 oraz radio. Wbudowane gniazdo kart pamięci MicroSD pozwala na zainstalowanie odpowiedniej karty pamięci, a wszystkie najważniejsze chwile codziennego życia zarejestrujemy za pomocą wbudowanego aparatu fotograficznego (zdjęcia i filmy).

W modelu Manta MS1701 Vintage udostępniono możliwość parowania telefon z zestawem głośnomówiącym za pomocą technologii BLUETOOTH, która pozwoli także na przesyłanie plików pomiędzy innymi urządzeniami takim jak tablety czy smartfony. MS1701 Vintage wyposażony jest w latarkę LED.

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 49,90 PLN

Specyfikacja techniczna MS1701 Vintage

Dual-SIM:

Tak

Bluetooth:

Tak

Kamera:

1 – tył

Gniazdo kart pamięci:

microSD

Radio FM:

Tak

Wyświetlacz:

LCD 1.77

Obsługa multimediów:

Tak

Cechy szczególne:

Latarka LED

Link do produktu MS1701 Vintage http://www.manta.com.pl/pl/ms1701

                                                                             

Poprzedni wpis
Następny wpis