MS4001 nowy smartfon w atrakcyjnej cenie

Poprzedni wpis
Następny wpis
Sie
2014

Firma Manta S.A. – największy polski producent sprzętu RTV i AGD i oficjalny Partner Ekstraklasy – wprowadza do sprzedaży nowy smartfon MS4001 w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Nowy produkt Manty skierowany jest do początkujących entuzjastów nowoczesnej technologii. Smartfon MS4001 to świetnie leżące w dłoni, zaprojektowane z dbałością o ergonomię i prostotę urządzenie, wyposażone w 4’’ wielodotykowy ekran o rozdzielczości 800×480.

MS4001 to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy myślą o zakupie pierwszego telefonu, w bardzo atrakcyjnej cenie, dla swoich pociech. Jego niewielkie rozmiary, łatwość obsługi oraz nowoczesny design z pewnością przypadną do gustu najmłodszym użytkownikom. Dzięki systemowi Android użytkownicy otrzymują dostęp do setek tysięcy darmowych aplikacji, które można pobrać na swój smartfon za pośrednictwem Google Play. Niezliczone programy edukacyjne np. do nauki języków obcych mogą stanowić doskonałe uzupełnienie tradycyjnych metod nauczania.

Wydajny i popularny system operacyjny Android 4.2 w połączeniu z 256 MB pamięcią RAM i procesorem ARM Cortex A7, 1.0GHz dual core zapewni optymalną płynność działania.

W serfowaniu po internecie pomoże funkcja obsługi dwóch kart SIM, dzięki czemu będzie można jednocześnie korzystać z karty telefonicznej i internetowej.

Telefon standardowo posiada wbudowany odbiornik GPS, może zatem z powodzeniem posłużyć jako nawigacja samochodowa. Bluetooth przemieni naszego smartfona w mini centrum rozrywki, możemy bowiem połączyć się z zestawem głośnomówiącym, przenośnym głośnikiem lub innymi urządzeniami.
Gniazdo pamięci MicroSD z możliwością rozbudowy do 32GB pozwoli na przechowywanie wielu zdjęć, filmów oraz muzyki bezpośrednio w smartfonie.

Poprzedni wpis
Następny wpis