Muzyka w pigułce – wyjątkowy głośnik Bluetooth

Poprzedni wpis
Następny wpis
Mar
2015

Warszawa, 20 marca 2015 – Firma Manta S.A., największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD oraz Oficjalny Partner Ekstraklasy, przedstawia najnowszy stylowy głośnik Manta Pill FM Bluetooth Speaker SPK202FM. Urządzenie stanowi połączenie oryginalnego designu z funkcjonalnością i zadowoli każdego, kto lubi słuchać muzyki absolutnie wszędzie.

Manta Pill FM Bluetooth Speaker to wyjątkowe rozwiązanie dla osób, którzy nie potrafią się rozstać, choćby na chwilę, z ulubionymi piosenkami. Swoim wyglądem Pill FM przypomina kapsułkę, która zamiast lekarstwem, wypełniona jest muzyką. Głośnik nie tylko można łatwo podłączyć do smartfona czy tabletu poprzez wbudowany Bluetooth, ale i odtwarzać na nim utwory w formacie MP3 dzięki wbudowanemu gniazdu kart microSD. Dzięki tym funkcjom głośnik stanie się nieodłącznym kompanem spontanicznych wycieczek, które z łatwością będzie można umilić dźwiękami muzyki. Bez wątpienia SPK202FM stanie się również kluczowym elementem ulubionego przez wszystkich Polaków grillowania na świeżym powietrzu! Pill FM z łatwością zastąpi także radio samochodowe – dzięki wbudowanemu radiu FM, a także dzięki funkcji zestawu głośnomówiącego.

Urządzenie zostało stworzone z myślą o swobodzie i stylu. Szybki czas ładowania baterii oraz mała waga pozwolą zabrać głośnik praktycznie wszędzie. Głośnik dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czerwonej, białej i czarnej. Każda z nich pozwoli w wyjątkowy sposób podkreślić osobowość ich właściciela.

Głośnik Pill FM Bluetooth Speaker to idealne urządzenie dla osób lubiących muzykę i oryginalny wygląd technologii, wszystko przy zachowaniu rozsądnej ceny produktu.

Link do strony produktu: http://www.manta.com.pl/pl/spk202fm

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 89 zł

Specyfikacja techniczna głośnika Pill FM Bluetooth Speaker SPK202FM:

Wbudowane głośniki:

2

Moc głośników:

2x 3W

Zasilanie:

5V, MicroUSB

Waga:

302g

Bluetooth:

2.1 + EDR

Gniazdo kart pamięci:

MicroSD

Gniazdo USB:

Tak

Radio FM:

Tak

Dodatkowe funkcje:

Odtwarzanie MP3, funkcja zestawu głośnomówiącego

Wejście AUX:

Tak

Wymiary:

190x50x50 mm

Wbudowany mikrofon:

Tak

Czas ładowania:

3-4 godziny

 

Poprzedni wpis
Następny wpis