Najmniejszy głośnik Bluetooth w ofercie firmy Manta

Poprzedni wpis
Następny wpis
Mar
2015

Warszawa, 14 stycznia 2015 – Firma Manta S.A. największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD oraz Oficjalny Partner Ekstraklasy – wprowadziła do sprzedaży wielofunkcyjny mini głośnik Dice Speaker MA422.

Ten zupełnie niepozorny designerski głośnik skrywa w sobie wiele funkcji. Niewielkie wymiary (26.8 x 26.8 x 28.5 mm) sprawią, że bez trudu zmieści się on w każdej kieszeni. Można go nawet potraktować jako zawieszkę do telefonu czy brelok do kluczyków do samochodu.

 

Producent wyposażył urządzenie w wiele przydatnych funkcji. Dzięki bezprzewodowej komunikacji za pomocą technologii bluetooth sparowanie urządzeń staje się niezwykle proste i szybkie. Głośnik, oprócz tradycyjnego odtwarzania muzyki z tabletów czy smartfonów, może także posłużyć jako spust migawki przy robieniu zdjęć typu „selfie” lub jako zestaw głośnomówiący podczas np. prowadzenia pojazdu. Wbudowana funkcja „Antilost” sprawi, że nie zapomnimy o telefonie lub tablecie. Za każdym razem kiedy jedno urządzenie z zestawu znajdzie się poza zasięgiem bluetooth’a, głośnik poinformuje o tym ostrzegawczym dźwiękiem.

 

Manta MA422 został wykonany z dobrego jakościowo tworzywa, z precyzyjnie spasowanymi elementami. Głośnik jest dostępny w 5 pastelowych kolorach do wyboru: niebieskim, białym, czerwonym, żółtym, zielonym.

 

Ładowanie urządzenia jest niezwykle proste, ponieważ źródłem energii może być każde urządzenie wyposażone w port USB.

Głośnik Manta MA422 to doskonały prezent dla tych wszystkich, którzy cenią sobie prostotę, mobilność i nowoczesny design, a ze względu na niewielkie rozmiary i wagę z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym.

 

Specyfikacja techniczna Manta Dice Bluetooth Speaker MA422

Wbudowane głośniki: 4 wymiary : 23mm; 4X12W
Wymiary (SxWxG): 26.8 * 26.8 * 28.5mm
Pasmo przenoszenia: 180Hz – 16kHz
Cechy szczególne: Odtwarzanie muzyki, zdalna migawka, funkcja “Antilost”, zestaw głośnomówiący
Zniekształcenia: THD mniejsze od 1%
Moc znamionowa: 2W
SNR: S / N większe od 90dB

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 40 zł

Link do strony: www.manta.com.pl/pl/ma422

Poprzedni wpis
Następny wpis