Najszybszy koncert świata

Poprzedni wpis
Następny wpis
Kwi
2018

W kwietniu  br. Manta S.A. została jednym z głównych sponsorów “Najszybszego Koncertu Świata” organizowanego przez Radio VOX FM. Darmowe koncerty odbywają się w najbardziej rozpoznawalnych punktach Łodzi, Radomia, Gdyni, Poznania, Katowic, Rzeszowa i Warszawy. Na mobilnej scenie wystąpi łącznie aż 35 wykonawców, m.in. Weekend, MIG, Czadoman, Jorrgus, Defis, Stachursky.

Jest to już IV tournee akcji. Manta uczestniczyła także w ubiegłorocznej edycji. W tym roku Radio VOX FM przez siedem kolejnych tygodni organizuje “Najszybszy Koncert Świata”, który jest połączeniem: koncertu, eventu plenerowego z konkursami i licznymi atrakcjami dla przybyłych, działań na antenie oraz na profilach społecznościowych stacji i sponsorów. Podczas każdego z koncertów odbywają się konkursy, w których do wygrania są m.in. sprzęty Manta – głośniki karaoke oraz deskorolki elektryczne.

Dodatkowo, na antenie stacji, w trakcie trwania wydarzenia, przeprowadzany jest konkurs antenowy, w którym nagrodą jest samochód oraz zestaw power audio Manta.

Koncerty odbywają się zawsze w piątki i już od rana antena Radia VOX FM zapowiada atrakcje jakie czekają na odwiedzających. Większość audycji prowadzona jest z mobilnego studia w danym mieście. Artyści występują na mobilnej, rozkładanej scenie, która została zbudowana na 18-tonowym trucku o długości 15 metrów. Koncerty można oglądać na żywo dzięki transmisji wideo na profilu facebookowym Radia VOX FM.

Koncerty odbędą się kolejno w następujących siedmiu miastach: Łódź (20/04), Radom (27/04), Gdynia (04/05), Poznań (11/05), Katowice (18/05), Rzeszów (25/05) i Warszawa (01/06). Sponsorami akcji są: Renault Polska i Manta Polska.

Poprzedni wpis
Następny wpis