Nawiązanie współpracy z VANQUIS BANK.

Poprzedni wpis
Następny wpis
Wrz
2014

Firma Manta S.A. – największy polski producent sprzętu RTV i AGD i oficjalny Partner Ekstraklasy – poinformował dzisiaj o nawiązaniu współpracy z VANQUIS BANK.

Współpraca ta jest wyrazem ciągłego poszukiwania nowych możliwości biznesowych, głównie po to, aby klienci mogli otrzymać dodatkowe wartości płynące z zakupu urządzeń Manta.

Użytkownicy nowych produktów mobilnych marki Manta otrzymają już wkrótce możliwość łatwego i intuicyjnego skorzystania z dodatkowego wsparcia finansowego dzięki VANQUIS BANK. Odpowiednio skonfigurowana przeglądarka umożliwi natychmiastowy dostęp do oferty w postaci pożyczki i karty kredytowej. Dodatkowo klienci, którzy zakupią produkty Manta i skorzystają z atrakcyjnej oferty Banku poprzez preinstalowaną aplikację, otrzymają aż 100 zł w prezencie od VANQUIS BANK. Oznacza to, że osoby, które dokonają zakupu np. tabletu Manta z 3G w cenie 399zł (z nowej jesiennej linii), w rzeczywistości, w przypadku otrzymania pożyczki lub karty kredytowej Vanquis Banku, zapłacą za niego tylko 299zł!

“Bardzo się cieszę, że udało nam się podjąć współpracę z VANQUIS BANK, który z chęcią angażuje się w nasze inne działania marketingowe, w tym nowy projekt „Manta wspiera talenty”, gdzie jako fundator nagrody specjalnej przeznaczył voucher gotówkowy na kwotę 10.000 zł.” – mówi Katarzyna Śliwińska Marketing & PR Manager Manta S.A. (więcej na: www.wspieramytalenty.pl)

Kontakt dla mediów:
Marcin Marzęcki | marcinm@koolthings.com.pl | www.koolthings.com.pl
Marcin Przybylski | marcinp@koolthings.com.pl | www.koolthings.com.pl

O firmie Manta S.A.

Manta S.A. to polska spółka z 16 letnim doświadczeniem, która powstała jako zwieńczenie pasji młodych ludzi światem komputerów, gier i wirtualnej rzeczywistości internetowej. Firma najpierw podbiła rynek odtwarzaczy DVD (ponad 5,5 mln sprzedanych urządzeń), a następnie przeniosła swoją uwagę na produkcję dekoderów DVD-T (ponad 1 mln sprzedanych urządzeń) oraz tabletów, by w 2013 roku pewnie wkroczyć na rynek smartfonów. Równolegle z RTV, Manta rozwija swoją linie urządzeń AGD, odnosząc na tym polu znaczące sukcesy. Duże znaczenie w rozwoju miało także wprowadzenia nowej obsługi serwisowej i pomocy technicznej RMA, poszerzający zakres i jakość oferowanych usług. Manta S.A. wspiera polską edukację i sport, dlatego też jest m.in.: Oficjalnym Partnerem Ekstraklasy. Warto podkreślić, że firma nieustannie rozwija sieć sprzedaży o inne kraje, dzięki czemu produkty marki są coraz częściej rozpoznawalne w większości państw Europy oraz regionu EMEA.

Więcej informacji na stronie http://www.manta.com.pl

O firmie VANQUIS BANK

Vanquis Bank Limited powstał w 2002 r. w Wielkiej Brytanii. W Polsce działa od 2012, zgodnie z decyzją Komisji Nadzoru Finansowego z 20 marca 2012 roku. Bank oferuje pożyczki odnawialne oraz karty kredytowe z opcją przelewu gotówki na rachunek bieżący klienta. Limity początkowe w Vanquis Banku zaczynają się od 1100 zł do 5500 zł. Strategia współpracy z klientem opiera się na założeniu: niski limit początkowy, rosnący systematycznie przy terminowych spłatach rat. Bank może zaproponować podwyższenie limitu aż do 15 000 zł.

Pomagamy ludziom z trudną historią kredytową, oferując im odpowiedzialną i rzetelną pomoc w budowaniu i odbudowaniu ich wiarygodności kredytowej. Bank jest zorientowany na potrzeby klientów, kieruje się maksymą: „Chcemy być blisko ludzi, ich potrzeb, chcemy aby wracali do nas, czując się docenieni jako Klienci i szanowani jako ludzie”

W Wielkiej Brytanii Vanquis Bank obsługuje już ponad 1 mln klientów.

Poprzedni wpis
Następny wpis