Nowa jakość obrazu w kamerze sportowej 4K klasy PREMIUM

Poprzedni wpis
Następny wpis
Kwi
2016

Warszawa, 14 kwietnia 2016 – największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD – firma Manta S.A.  wprowadza do sprzedaży nową kamerę sportową 4K klasy PREMIUM.

To niewielkich gabarytów urządzenie dedykowane jest dla osób aktywnych, które lubią dokumentować swoje wyczyny sportowe i dzielą się nimi na popularnych portalach społecznościowych. Kamerka 4ACTIVE będzie także świetną alternatywą dla dużych i nieporęcznych kamer lub aparatów, które są używane do dokumentowania obrazów i filmów podczas dalekich wypraw oraz wycieczek wakacyjnych. Z uwagi na wysokie parametry techniczne, Manta 4K WiFi 4ACTIVE MM357 dodatkowo otrzymała status PREMIUM co oznacza że jest to produkt, który charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania i zaawansowanymi parametrami technicznymi.

Kamera zapisuje filmy w rozdzielczości Ultra HD 4K (3200×1800 pikseli) z szybkością 25 k/s na kartach MicroSD. Została wyposażona w czytelny kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej ekranu 2″. Charakteryzuje się szerokim kątem widzenia 170 stopni oraz wysoką rozdzielczością zdjęć 12Mpix. Bezproblemowo łączy się za pomocą WiFi ze smartfonem. Na wyposażeniu zestawu składają się uchwyty i wzmocniona obudowa, którą cechuje niespotykana odporność na kurz, wodę (wodoszczelna do 30m) oraz wstrząsy. Manta 4K WiFi 4ACTIVE MM357 doskonale sprawdzi się przy nagrywaniu sportów wodnych, wyścigów rowerowych, a nawet skoku na spadochronie gdzie tradycyjny sprzęt nie miałby szans. Łatwość montażu, niewielkie wymiary (59x41x29mm) oraz waga zaledwie 66g sprawiają, że kamerka bez problemu zmieści się w każdym bagażu, a nawet kieszeni.

Obsługa Manta 4ACTIVE jest niezwykle prosta i intuicyjna. Można ją programować w dwojaki sposób – bezpośrednio poprzez kolorowy wyświetlacz LCD lub za pośrednictwem smartfonu/tabletu, przy pomocy dedykowanej darmowej aplikacji, którą możemy pobrać z Google Play lub App Store. Łączność z kamerą odbywa się poprzez Wi-Fi, dzięki czemu można podglądać obraz na żywo, sterować funkcjami nagrywania, odtwarzania i robienia zdjęć. Bezpośrednie połączenie ze smartfonem lub tabletem pomaga również w ustawieniu odpowiedniego kadru zamontowanej na kasku lub kierownicy roweru, quada i motocykla.

HDMI: TAK
Zasilanie: Akumulator
Wymiary (SxWxG): 59 x 41 x 29 mm
Waga: 66 g
Wi-Fi: TAK
Gniazdo kart pamięci: MicroSD (Max 64 GB)
Gniazdo USB: Micro USB
Pojemność akumulatora: 900 mAh
Typ kamery: Kamera sportowa
Tryby rejestracji: filmy i zdjęcia
Wyświetlacz: 2″
Rozdzielczości wideo: 4K (3200×1800) 25 k/s, 2K (2560×1440) 30 k/s, 1920×1080 60 k/s, 1280×720 120 k/s
Rozdzielczości zdjęć: 12 Mpix
Formaty nagrywania wideo: MP4
Formaty nagrywania zdjęć: JPEG
Kąt widzenia: 170 °
Wodoszczelność: z dodatkową obudową (w komplecie)
Nośnik pamięci: karta MicroSD

Sugerowana cena detaliczna:419 PLN

Poprzedni wpis
Następny wpis