Nowa kamera sportowa FULL HD dla ekstremalnie aktywnych

Poprzedni wpis
Następny wpis
Kwi
2015

Przedstawiamy kolejną w kolekcji kamerę sportową Manta Bullet Sport Cam MM338. To wyjątkowe urządzenie pozwoli fanom sportów ekstremalnych i tych którzy lubią spędzać czas aktywnie na uwiecznienie swoich poczynań oraz przygód w najlepszej jakości obrazu i dźwięku.

Kamera jest lekka i kompaktowa, dlatego nie będzie dużym obciążeniem podczas aktywności sportowych, a ponadczasowy wzór w moro, zadowoli wszystkich, którzy dodatkowo zwracają uwagę na modną kolorystykę. Każdy kto pragnie zarejestrować swoje osiągnięcia i podzielić się swoją pasją ze znajomymi, będzie mógł zrobić to bez problemu dzięki kamerze Manta Bullet Sport Cam MM338. Urządzenie oferuje możliwość nagrania niepowtarzalnych filmów dzięki opcji zapisu w FULL HD lub w niższej rozdzielczości 1280x720px. Wbudowana bateria litowo-jonowo jest niezwykle wydajna i pozwala na ciągłe nagrywanie nawet do 3 godzin! Szerokokątny obiektyw (142 stopnie) znacznie zwiększa pole widzenia i pozwala zarejestrować o wiele więcej niż zwykła kamera cyfrowa. Oprócz nagrywania filmów, Bullet Sport Cam MM338 posiada także możliwość robienia zdjęć. Rejestruje obrazy w rozdzielczości 15 mpx, co zapewnia ich wysoką jakość.

Manta Bullet Sport Cam MM338 oprócz tradycyjnych funkcji aparatu i kamery posiada także dodatkowe lampy LED, które sprawdzą się w nocy – nie tylko dla lepszego oświetlenia zdjęć, ale jako wydajna latarka. Czas pracy funkcji latarki to aż 15 godzin! Kamera może być także zamontowana na wsporniku, dzięki czemu nie będzie przeszkadzała podczas uprawiania ulubionego sportu. Dzięki łatwemu mocowaniu  np. do kasku,  idealnie sprawdzi się przy  dokumentacji  wycieczek rowerowych ale także podróży motocyklowych. Ponadto, urządzenie może posłużyć jako kamerka internetowa.

Link do strony produktu: http://www.manta.com.pl/pl/mm338

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 279 zł

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 279 zł

Specyfikacja techniczna kamery Bullet Sport Cam MM338:

Gniazdo kart pamięci: Tak, MicroSD do 32 GB (zalecana klasa 10)
Gniazdo USB: Tak (USB 2.0)
Bateria: Bateria litowa
Maksymalny czas nagrywania: Do 3 godzin
Zastosowanie: Stworzona do pracy w warunkach zewnętrznych
Dodatkowe wyposażenie: Światła diodowe o dużej mocy
Rozdzielczość zdjęć: 15 mpx
Format zdjęć: JPG
Rozdzielczość filmu wideo: FULL HD 1440x1080p lub 1280x720p
Ilość klatek na sekundę: Full HD: 30 fps, 720p: 50 fps
Format filmów: AVI
Obiektyw: szerokokątny (142 stopnie)
Poprzedni wpis
Następny wpis