Nowa linia produktów do pielęgnacji włosów

Poprzedni wpis
Następny wpis
Lut
2015

Warszawa, 10 lutego 2015 – Firma Manta S.A., największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD oraz Oficjalny Partner Ekstraklasy, wprowadza do sprzedaży nowe urządzenia do pielęgnacji włosów.

Najnowsza oferta Manty powstała z myślą o wszystkich kobietach, poszukujących niezawodnych i niedrogich urządzeń, dzięki którym mogłyby skutecznie zadbać o swoje fryzury.  Na rynek trafiają właśnie dwa modele suszarek, lokówka oraz prostownica.

Suszarka o oznaczeniu MH101 to  idealne rozwiązanie dla kobiet, które o swoje włosy chciałyby zadbać bez względu na miejsce w jakim się obecnie znajdują. Niewielkie rozmiary oraz składana rączka gwarantują, że suszarka zmieści się w każdej walizce, a nawet w bagażu podręcznym w samolocie. Drugi model o oznaczeniu MH102 może pochwalić się rozbudowanymi funkcjami, dzięki którym pielęgnacja włosów stanie się dużo łatwiejsza. Wbudowany jonizator wygładzi kosmyki włosów, zapobiegnie ich elektryzowaniu i dzięki temu uprości układanie wymarzonej fryzury. Oba urządzenia posiadają wygodną gumową pętelkę do wieszania i zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Prostownica MH201 to wygodne i szybkie w obsłudze urządzenie, dzięki niezwykle szybko nagrzewającym się płytkom ceramicznym.  Wbudowana dioda poinformuje  o osiągnięciu odpowiedniej temperatury. Urządzenie ma moc 35W i rozgrzewa płytki do maksymalnej temperatury 200 st C. Zastosowane w urządzeniu powierzchnie ceramiczne uchronią włosy przed zniszczeniem i spaleniem.

Ostatnie urządzenie, które właśnie trafiło na rynek to lokówka o oznaczeniu MH301. Podobnie jak w przypadku prostownicy MH301 może pochwalić się dużą mocą, dzięki czemu lokówka prawie od razu nadaje się do użytku. Wyposażono ją także w nóżkę zabezpieczającą, która uniemożliwia kontakt rozgrzanego urządzenia z żadną powierzchnią.

Suszarka MH101

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 39 zł

Link do strony: www.manta.com.pl/pl/mh101

 

Suszarka MH102

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 99 zł

Link do strony: www.manta.com.pl/pl/mh102

 

Prostownica MH201

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 39 zł

Link do strony: www.manta.com.pl/pl/mh201

 

Lokówka MH301

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 49 zł

Link do strony: www.manta.com.pl/pl/mh301

Poprzedni wpis
Następny wpis