Nowy przenośny głośnik pełen tęczowych kolorów

Poprzedni wpis
Następny wpis
Sty
2015

Warszawa, 21 stycznia 2015 – Firma Manta S.A. największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD oraz Oficjalny Partner Ekstraklasy wprowadza do sprzedaży designerski głośnik przenośny.

Rainbow Eye to kolejny już produkt firmy Manta przeznaczony dla osób, które lubią wyszukaną stylistykę oraz szukają ultramobilnych rozwiązań.

Bezprzewodowa technologia Bluetooth w połączeniu z niewielkimi rozmiarami uczyni z MA417 idealnego kompana weekendowych wypadów i spontanicznych imprez w terenie. Każdy odtwarzacz multimedialny (mp3, tablet, smartfon) może w ułamku sekundy zostać połączony z głośnikiem, dzięki prostemu i łatwemu w obsłudze parowaniu urządzeń. Sprzęt nieco starszej daty (bez technologii bezprzewodowej) podłączymy zaś pod głośnik klasycznym kablem audio pod gniazdo AUX.

Manta MA417 wyróżnia się na tle innych głośników swoim niezwykłym, kulistym kształtem, skrywającym wewnątrz wielobarwne diody LED, które rozświetlą i urozmaicą każdą imprezę bez względu na miejsce i czas. Delikatna elektronika urządzenia została zamknięta w solidnym i dobrze spasowanym tworzywie, dzięki czemu nie trzeba obawiać się przypadkowych uszkodzeń, o jakie nie trudno podczas wypadów poza miasto.

Ładowanie urządzenia jest bardzo proste, ponieważ źródłem energii może być każde urządzenie wyposażone w port USB. Li-ionowa bateria zapewnia XX godzin nieprzerwanej muzyki.

 

Wbudowane głośniki: 1 wielkość: 2 inches
Zasilanie: DC 5V Li-ion wbudowana bateria
Pasmo przenoszenia: 170Hz – 15kHz
Wymiary: 95 * 95 * 90 mm
Cechy szczególne: Kolorowe podświetlenie głośnika
Moc znaminowa: 3W
SNR: większy jak 78dB
Aux in: 3.5 mm audio jack
Napięcie znamionowe: 5V
Impedancja: 4 Ohm
Poprzedni wpis
Następny wpis