Darmowa dostawa przy zakupach za min. 199zł

MANTA. Technologia dla każdego.

Misją firmy MANTA S.A. jest tworzenie produktów bardzo dobrej jakości w atrakcyjnych cenach, aby każdy mógł doświadczać za ich pośrednictwem radości z życia pełnego emocji i inspiracji. Łączymy użyteczność z nowoczesnym designem dla poznawania świata i rozwoju.

Firma MANTA S.A. – historia od 1998 roku. Lider w dziedzinie elektroniki użytkowej.

Przedsiębiorstwo MANTA S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w sprzedaży elektroniki użytkowej. Już od 1998 roku zdobywa zaufanie klientów, oferując wysokiej jakości produkty. Poznaj historię firmy MANTA S.A. i jej imponujący wkład w branżę elektroniki.

W pierwszych latach działalności MANTA S.A. skoncentrowała się na dystrybucji telewizorów i sprzętu audio-wideo. Jej oferta wkrótce poszerzyła się o smartfony, tablety, komputery i sprzęt AGD. Wysoka jakość produktów oraz profesjonalna obsługa sprawiły, że MANTA S.A. szybko zdobyła uznanie klientów.

W 2005 roku firma podjęła strategiczną decyzję o ekspansji na rynki zagraniczne. Współpraca z renomowanymi dystrybutorami w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji i innych krajach umocniła pozycję MANTA S.A. na międzynarodowym rynku. Klienci na całym świecie docenili wysoką jakość produktów firmy.

Dążąc do ciągłego rozwoju i innowacyjności MANTA S.A. inwestuje w badania i rozwój. Efektem tych działań są inteligentne telewizory, głośniki bezprzewodowe, inteligentne urządzenia domowe oraz systemy zarządzania energią. Produkty MANTA S.A. zdobyły wiele nagród, a lojalność klientów stale rośnie.

Współpraca z wiodącymi detalistami na całym świecie umożliwiła MANTA S.A. dalszy rozwój i wzrost. Firma kontynuuje ekspansję, oferując innowacyjne produkty elektroniki użytkowej. Jej portfolio obejmuje szeroką gamę produktów, które łączą innowacyjność, funkcjonalność i atrakcyjny design. Dziś MANTA S.A. jest uznawana za jednego z liderów w branży elektroniki użytkowej. Działa globalnie, z silną obecnością na rynkach międzynarodowych. Firma nadal rozwija swoje technologie, dostosowując się do zmieniających się potrzeb klientów.

W swoich działaniach MANTA S.A. myśli także o innych wspierając działania oświatowe i kulturalne poprzez sponsoring konkursów szkolnych, kół zainteresowań dla dzieci i młodzieży. Wielokrotnie również firma MANTA S.A. wspierała Domy Dziecka z regionu województwa mazowieckiego oraz szpitale, m.in. Szpital Dziecięcy na ul. Litewskiej oraz Centrum Onkologii. W zakresie sportu MANTA S.A. sponsorowała drużynę młodzików Impet Laski, ekipę rajdową Bogdana Chomy w klasie N2 przez okres 2 sezonów, wspierała także klub żużlowy GTZ Grudziądz, jak również współpracowała z Automobilklubem Rzemieślnik. MANTA S.A. wspiera piłkarską ligę dla firm Business Liga 2009. Dodatkowo firma sponsorowała popularne audycje telewizyjne, tj. Big Brother, 1 z 10, Teleranek, Familiada, Voice of Poland i wiele innych.

Poznaj historię firmy MANTA S.A. i dołącz do grona zadowolonych klientów, korzystając z innowacyjnych i wysokiej jakości produktów oferowanych przez lidera w dziedzinie elektroniki użytkowej.

Historia działalności

2020 - do teraz
2010 - 2019
1998 - 2010
2023

Stałe powiększanie oferty o nowe, innowacyjne kategorie produktowe.

2022

W związku z pandemią znaczący wzrost działu E-commerce. Przeprowadzka do nowoczesnej, świeżo wybudowanej siedziby.

2021

Znaczny rozwój działu exportu, ekspansja na nowe rynki zagraniczne.

2020

Budowa i rozwój działu MANTA Eco.

2019

Powiększenie oferty o dział HVAC m.in. pomy ciepła oraz klimatyzacje znanych marek tj. Aiwa.

2018

Założenie i rozbudowa własnego sklepu internetowego emanta.pl

2017

Piłkarz Reprezentacji Polski, Kamil Grosicki – ambasadorem firmy i produktów Manta. Polska firma rodzinna – nowe hasło i strategia firmy MANTA. Wprowadzenie serii najnowocześniejszych telewizorów Ultra HD z Androidem z polskiej fabryki. MANTA sponsorem technologicznym ligi europejskiej w żużlu Speedway Euro Championship. Wyprodukowanie milionowej sztuki telewizora MANTA w fabryce w Łodzi. Przyznanie certyfikatów ISO 9001:2009 / ISO 14001:2005 / PN-N 18001:2004.

2016

MANTA liderem sprzedaży deskorolek elektrycznych (ponad 60 tys. Sztuk) (2016 – 2017). Rekordowy rok sprzedaży telewizorów (ponad 250 tys. Sztuk) oraz produktów audio (ponad 500 tys. sztuk).

2015

MANTA umacnia pozycję w exporcie i wchodzi na nowe rynki zagraniczne. Premiera innowacyjnego produktu na targach IFA w Berlinie – elektrycznej deskorolki MANTA Viper MSB001. MANTA sponsorem największego koncertu muzyki tanecznej w Ostródzie (2015, 2016, 2017).

2014

MANTA głównym sponsorem The Voice of Poland (2015, 2016, 2017). MANTA rozszerza portfolio kategorii AGD o nowe produkty. MANTA zostaje Oficjalnym Partnerem Ekstraklasy.

2013

MANTA zostaje sponsorem LEGII Warszawa w piłce nożnej. Przekształcenie firmy ze spółki z o.o. w spółkę akcyjną.

2012

MANTA zostaje Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

2011

Podpisanie umowy na montaż telewizorów w polskiej fabryce. Wprowadzenie do oferty telewizorów LED 30. Otrzymanie wyróżnienia WIKTORA w kategorii Handel i Dystrybucja. Otrzymanie certyfikatu Polish Product w kategorii Firma Roku 2011.

2007

Zdobycie tytułu Lidera Rynku 2007 Euro Leader. Reorganizacja firmy.

2006

Nowa kategoria małego AGD w ofercie MANTA. Pojawienie się linii produktów LCD.

2005

Wprowadzenie płyt DVD+/- R pod marką HAWK. Sukces popularności odtwarzaczy MPEG 4 i linii EMPEROR.

2004

Pierwszy polski telefon komórkowy MANTA MOB60. Wzbogacenie oferty RTV o nowe odtwarzacze DVD, discmany, telewizory CRT.

2003

Premiera pierwszego odtwarzacza DVD – 001 i umacnianie marki MANTA. Sprzedaż ponad 5,5 milionów urządzeń.

2002

Premiera marki HAWK w nośnikach danych i osiągniecie ponad 50% udziału w rynku.

2001

Wprowadzenie na rynek serii głośników pod marką MANTA.

2000

Sprzedaż akcesoriów do gier i pakietów Office na komputery PC.

1999

Sprzedaż kaset z filmami i akcesoriami do konsol.

1998

Powstanie firmy MANTA. Premiera PRO ACTION PLAY.

Wybierz pola do wyświetlenia.
  • SKU
  • Cena
Kliknij poza obszar aby zamknąć porównywarkę
Porównaj