Odtwarzacz MP3 MM2668 Demon 3

Poprzedni wpis
Następny wpis
Sie
2014

Nowość – Odtwarzacz MP3 MM2668 Demon 3 firmy Manta

Firma Manta S.A. – największy polski producent sprzętu RTV i AGD i oficjalny Partner Ekstraklasy – wprowadza do sprzedaży nowego Odtwarzacza MP3 MM2668 Demon 3.

W dzisiejszych czasach natychmiastowy dostęp do ulubionych utworów muzycznych dla wielu osób jest koniecznością, bez której wręcz nie wyobrażają sobie codziennego funkcjonowania. Fani muzyki nadal poszukują nowoczesnych, niewielkich i lekkich urządzeń, które mogą towarzyszyć im na przykład podczas uprawiania sportu. Tymi cechami może pochwalić się najnowsze urządzenie firmy Manta.

Odtwarzacz MP3 MM2668 Demon 3 posiada wbudowany interfejs USB 2.0, który dodatkowo jest kompatybilny z USB 1.1. Dodatkowy kabel audio sprawi, że MM2668 szybko możemy wykorzystać jako zewnętrzne źródło muzyki – w samochodzie, na kempingu czy biwaku. Powiedzenie, że “Mały może wiele” idealnie pasuje do MM2668. Utwory muzyczne zapisywane są na dysku flash o pojemności 8GB. Zapewnia to możliwość przechowywania ponad 1500 utworów. Funkcja wyświetlania tekstów piosenek podczas ich słuchania jest idealnym rozwiązaniem dla osób uczących się języków obcych. Ponadto, wygodę w użytkowaniu zapewnia nam Equalizer, dzięki któremu można regulować barwę dźwięku, dostosowując jego poziom do własnych upodobań oraz funkcja Repeat umożliwiająca zapętlanie jednego, wyznaczonego utworu.

Należy też podkreślić, że MM2668 może służyć również jako przenośny dysk, na którym oprócz plików muzycznych użytkownicy mogą gromadzić zdjęcia i dokumenty.

Niewątpliwie Odtwarzacz MP3 MM2668 Demon 3 przypadnie do gustu osobom preferującym proste i mało skomplikowane, ale funkcjonalne urządzenia.

*Sugerowana cena detaliczna: 79 zł brutto

Strona z produktem: http://www.manta.com.pl/pl/mm2668

Poprzedni wpis
Następny wpis