Młodszy logistyk (dział serwisu i reklamacji)

Manta S.A. to jedna z czołowych firm na polskim rynku elektronicznym od ponad 23 lat,

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

MŁODSZY LOGISTYK
(dział serwisu i reklamacji)

Miejsce pracy: Warszawa
Targówek

Opis stanowiska:

  • Współpraca z firmami kurierskimi oraz spedycjami przy organizacji odbioru/dostaw towaru (reklamacje)
  • Nadzór nad terminowością realizowanych zleceń transportowych
  • Obsługa Klienta w zakresie realizacji zleceń serwisowych
  • Awizowanie oraz koordynacja dostaw do magazynów w kilku lokalizacjach
  • Dbałość o efektywność kosztową w zakresie realizacji transportu
  • Wyjaśnianie rozbieżności
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: logistyka, transport
  • Doświadczenie min. 1 rok w dziale logistyki na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
  • Umiejętności współpracy w zespole
  • Inicjatywa w działaniu, aktywne rozwiązywanie problemów
  • Umiejętności planowania i organizacji
  • Umiejętności analityczne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami ERP

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Stabilne zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej (20 lat)
  • Możliwość zdobycia w krótkim czasie bardzo szerokiego spektrum umiejętności
  • Możliwość rozwoju, profesjonalne szkolenia
  • Zgrany i pomocny zespół, miła atmosfera
  • Duży wygodny parking
  • Dodatkowe benefity (karta enel-med., Benefit, j.angielski, j.hiszpański )
  • Zakupy pracownicze elektroniki w atrakcyjnych cenach

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania. Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości „Młodszy Logistyk”

Spółka zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych Manta S.A. i ich przetwarzanie w celu niezbędnym do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926). Jednocześnie oświadczam, że swoje dane podaję dobrowolnie oraz iż zostałem / zostałam poinformowany / poinformowana o nazwie i adresie siedziby administratora danych, a także o prawie wglądu do moich danych osobowych i ich poprawiania.