Przedstawiciel Handlowy – Warszawa

Manta S.A. to jedna z czołowych firm na polskim rynku sprzętu multimedialnego, RTV, oraz AGD.

Manta S.A.z siedzibą w Warszawie poszukuje pracowników na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy z miejscowości lub okolic: Warszawa

Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych i obsługa istniejących klientów firmy (branża AGD, RTV, IT);
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży;
  • Monitorowanie rynku oraz analiza działań konkurencji;
  • Inicjowanie działań wspierających sprzedaż i budowanie wizerunku;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz odpowiedzialność za realizację uzgodnień zawartych w umowie;
  • Organizacja szkoleń produktowych;
  • Dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy, kreatywność, samodzielność, zaangażowanie, uczciwość, umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe;
  • in. 3-letnie doświadczenie w branży elektronicznej;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Doświadczenie w obsłudze sieci handlowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem;
  • Stabilne zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej (20 lat);
  • Możliwość zdobycia w krótkim czasie bardzo szerokiego spektrum umiejętności;
  • Możliwość rozwoju, profesjonalne szkolenia;
  • Zgrany i pomocny zespół, miła atmosfera;
  • Dodatkowe benefity ( karta enel-med., Benefit)
  • Zakupy pracownicze elektroniki w atrakcyjnych cenach

Spółka zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mail: praca@manta.com.pl Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości “”Praca/Przedstawiciel Handlowy”” Spółka zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).