Technik serwisu (Warszawa)

Manta S.A. to jedna z czołowych firm na polskim rynku sprzętu multimedialnego, RTV, oraz AGD

www.manta.com.pl

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Technik serwisu

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie bieżących napraw sprzętu elektronicznego oraz przeglądów serwisowych;
  • Protokołowanie wykonanych działań serwisowych;
  • Telefoniczna komunikacja z klientami w sprawach technicznych;
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej, rejestrowanie prac serwisowych w systemie;
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu realizacji strategii przedsiębiorstwa;
  • Odpowiedzialność za stany serwisowe.

Od kandydatów oczekujemy

  • Szeroka znajomość sprzętu elektrotechnicznego, wiedza z zakresu elektroniki; mile widziane doświadczenie w naprawie telewizorów;
  • Wykształcenie techniczne (preferowana elektronika);
  • Doświadczenie w naprawianiu i weryfikacji urządzeń;
  • Naprawy SMD, BGA;
  • Samodzielność, zaangażowanie, komunikatywność, uczciwość, dokładność;
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość środowiska Windows/Office.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość zdobycia w krótkim czasie szerokiego spektrum umiejętności;
  • zgrany i pomocny zespół, miła atmosfera;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej, karta multi-sport;
  • stabilne zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej (20 lat);
  • kursy językowe;
  • duży bezpłatny parking.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mail: praca@manta.com.pl Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości “Technik serwisu” Spółka zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).