Ostróda 2018

Poprzedni wpis
Następny wpis
Lip
2018

Manta na Festiwalu Ostróda 2018

 

Kolejny rok z rzędu Manta była jednym ze sponsorów tego największego wydarzenia tanecznego lata. “Festiwal Ostróda 2018” odbył się w dniach 27-28 lipca 2018 na malowniczych Mazurach.

 

Podczas XXIII edycji festiwalu wystąpiło niemal pięćdziesięciu artystów, dodatkowo lista debiutantów była naprawdę bogata. Na scenie festiwalowej pojawiły się uznane gwiazdy muzyki disco i disco polo m.in. Boys, Sławomir, Akcent, Classic, Weekend, Czadoman, After Party, Milano, ale także rozpoczynający swoją przygodę z muzyką taneczną przyciągali uwagę publiczności. Mimo nieobecności Samanthy Fox, która wraz z zespołem pozostała na lotnisku z powodu strajku linii lotniczych, duch dobrej, festiwalowej zabawy nie opuszczał obecnych na imprezie fanów dobrej muzyki.

Gwiazdą specjalną pierwszego dnia festiwalu był Sławomir, propagator nurtu rock polo. Fani bigbitowego brzmienia lat 60-tych docenili też obecność Czerwonych Gitar. Drugiego dnia na scenie pojawiła się m.in. Mandaryna.

Festiwal od lat daje szansę zaistnienia młodym artystom. Pierwszego dnia, w ramach koncertów Young Stage zobaczyliśmy młodych wykonawców będących na początku kariery muzycznej. Podczas koncertu Debiutów podziwialiśmy zespoły i artystów, dla których występ na Festiwalu to ważny, pierwszy krok w muzycznym świecie. Na koncercie Premier natomiast, wystąpili znani artyści, którzy prezentowali swoje nowe, premierowe utwory.

Manta po raz kolejny i zapewne nie ostatni wspierała to ważne muzyczne przedsięwzięcie.

Poprzedni wpis
Następny wpis