Potężne uderzenie dźwięku z głośnika bezprzewodowego Bluetooth z wbudowanym subwooferem.

Poprzedni wpis
Następny wpis
Sty
2017

Manta SPK111 THUNDER został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy oczekują znacznie więcej od swoich produktów mobilnych. To wielofunkcyjne urządzenie zostało wyposażone w dwa 2-calowe głośniki średniotonowe o mocy 2W każdy oraz 4-calowy subwoofer 5W, który charakteryzuje się wysoką dynamiką dźwięku i wzmocnionymi basami.

Poprzez moduł Bluetooth można w łatwy i szybki sposób sparować głośnik z każdym smartfonem, tabletem, komputerem lub innymi urządzeniami posiadającymi łączność Bluetooth. Wbudowane gniazda MircoSD i USB pozwalają odtwarzać ulubioną muzykę bezpośrednio z kart pamięci lub nośnika typu Pendrive. Dla jeszcze większej wygody użytkowania Manta SPK111 THUNDER został wyposażony w gniazdo AUX. Produkt wyróżnia wbudowane radio FM, które może być  alternatywą podczas wycieczek w miejsca gdzie dostęp do internetu i wszystkich funkcji smartfona jest ograniczony.

To, co niewątpliwe wyróżnia ten produkt od pozostałych głośników bezprzewodowych dostępnych na rynku to oryginalny design zamknięty w obudowie w kształcie tuby. Poza zaawansowaną specyfikacją, o jakości dźwięku mogą świadczyć także większe i solidne gabaryty oraz odpowiedni ciężar urządzenia. Dla wzmocnienia efektów wizualnych głośnik wyposażono w funkcję efektowych DISCO LED LIGHT, która zostanie doceniona podczas wieczornych, spontanicznych imprez z przyjaciółmi.

SPK111 THUNDER to poręczne urządzenie, które można zabrać ze sobą w plener dzięki wbudowanej, pojemnej baterii o pojemności 1800mAh. Głośnik stanowi świetne uzupełnienie dla urządzeń mobilnych – po podłączeniu poprzez Bluetooth można także wzbogacić oglądane filmy o lepszy dźwięk. To doskonała alternatywa dla tych, którzy cenią wysoką jakość dźwięku przy zachowaniu mobilnych funkcjonalności.

Manta SPK111 THUNDER otrzymał status PREMIUM, co oznacza, że jest to urządzenie, które charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania i zaawansowanymi parametrami technicznymi.

Produkt dostępny w sieci Media Markt.

Link do strony z produktem: http://www.manta.com.pl/pl/spk111

  • Głośniki: 2 x 2″ (2W) + 4” (5W) woofer
  • Moc wyjściowa: 9W (RMS)
  • Funkcje: DISCO LED, Equalizer, Radio FM
  • Gniazda: USB, SD, AUX-in
  • Odtwarzanie: MP3/WMA
  • Bluetooth: 2.1, zasięg do 10m
  • Pasmo przenoszenia: 120Hz-20KHz
  • Czułość: 70dB +/-3dB
  • Zasilanie: 220-240 V, 50-60 Hz, DC 5V 1A
  • Wbudowana bateria: 1800mAh

   

Poprzedni wpis
Następny wpis