Radiobudzik na czasie

Poprzedni wpis
Następny wpis
Lip
2015

Warszawa, 14 lipca 2015r. – Firma Manta S.A., największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD wprowadza do sprzedaży nowoczesny radiobudzik z Bluetooth.

Manta RDI201BT to nowoczesny radiobudzik wyposażony w wiele dodatkowych i przydatnych funkcji. To niewielkich rozmiarów urządzenie zostało zamknięte w eleganckiej czarnej obudowie w kształcie prostokątna o zaokrąglonych rogach.

Wyposażone jest w niezwykle czytelny i duży wyświetlacz LED pokazujący godzinę lub wybraną funkcję. Pomimo, że podstawową cechą tego urządzenia jest budzenie użytkownika o zaprogramowanej godzinie, Manta RDI201BT wyposażony został w szereg funkcji multimedialnych. Dzięki Bluetooth może pełnić funkcję głośnika i odtwarzać muzykę z podłączonego bezprzewodowo smartfonu czy tabletu. Co więcej, wbudowany mikrofon pozwoli na prowadzenie głośnomówiących rozmów telefonicznych. Gniazdo kart MicroSD posłuży do słuchania ulubionych utworów z plików MP3, zaś złącze AUX do podłączenia pozostałych urządzeń audio, które nie są wyposażone w Bluetooth.

Wbudowane radio FM z cyfrowym tunerem pozwala na słuchanie wybranych stacji radiowych. Radiobudzik RDI201BT zasilany jest poprzez wbudowany akumulator.

Ten mały i przenośny produkt bez problemu zmieścimy w torbie podręcznej, dzięki czemu będziemy mogli mieć go zawsze przy sobie, wtedy kiedy tylko będzie potrzebny.

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 79 PLN

Specyfikacja techniczna Manta RDI201BT:

Dodatkowe funkcje:       Bluetooth, odtwarzanie MP3 kart MicroSD

Typ budzika:                 Radiobudzik

Wyświetlacz:                 LED

Kolor cyfr:                    Czerwony

Sygnał budzenia:           Buzzer

Stacje radiowe:             FM: 87 – 108 MHz

Funkcja drzemki:           Tak

Zasilanie:                      Akumulator oraz zasilanie zewnętrzne

Bateria:                        250 mAh

Link do strony z produktem:

http://www.manta.com.pl/pl/rdi201bt

 

Poprzedni wpis
Następny wpis