Rewolucyjne nowości na Dzień Mamy i Dzień Dziecka

Poprzedni wpis
Następny wpis
Maj
2017

Manta MHC910 DOLLY to rewolucyjna lokówka automatyczna do włosów, która z uwagi na szybką i łatwą obsługę jest prawdziwym hitem wśród wszystkich nowoczesnych kobiet. Urządzenie automatycznie wciąga kosmyk włosów, owija go wokół elementu grzejnego z ceramiki turmalinowej i po kilku sekundach uwalnia w formie pięknie skręconego loka. O tym, że lok jest gotowy urządzenie powiadomi sygnałem dźwiękowym. Manta DOLLY to produkt PREMIUM, co oznacza że został wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.  Posiada miłą w dotyku dedykowaną powłokę Soft Touch.

Kolejną nowością do stylizacji włosów jest Manta MHC940 DAISY. To innowacyjna lokówko-suszarka obrotowa, która pozwoli ułożyć perfekcyjną fryzurę w łatwy i szybki sposób. Urządzenie jest idealne do każdej długości włosów, a dzięki dwóm wymiennym końcówkom wystylizuje zarówno lekkie i zwiewne fale jak i fantastyczną burzę loków. Obie końcówki zabezpieczone są powłoką ceramiczną, która nie niszczy włosów. Manta MHC940 DAISY charakteryzuje się dużą mocą 1000W, a loki powstają w mgnieniu oka. Co ważne, lokówka posiada 3 poziomy nawiewu, dzięki czemu wymodelowanie włosów odbywa się bez uszkodzenia struktury włosa – jak ma to miejsce przy tradycyjnych, nagrzewanych lokówkach. Układanie włosów nigdy nie było tak proste. Urządzenie posiada opcję rotacji, a fryzura w zasadzie “robi się sama”.

Dwa nowe modele posiadają specjalny kabel, którego obrotowa konstrukcja zapobiega zaplątywaniu podczas modelowania włosów. Przeznaczone są dla kobiet aktywnych, które są wiecznie zabiegane i  nie lubią czasochłonnych stylizacji w salonach fryzjerskich, a  chcą wyglądać atrakcyjnie każdego dnia.

Produkty są objęte aż 5-letnią gwarancją.

Manta MHC910 DOLLY i Manta MHC940 DAISY to wymarzony pomysł na prezent dla każdej mamy i córki.

Sugerowana cena detaliczna (brutto):

MHC910 DOLLY: 199 PLN

MHC940 DAISY: 69,99 PLN

Link do strony z produktem:

http://www.manta.com.pl/pl/mhc910,

http://www.manta.com.pl/pl/mhc940

 

MHC910:

– Moc 30 W

– Maksymalna temperatura 210 C

– Specjalna komora do wygodnego tworzenia loków

– Czas nagrzewania 2-4 min.

– Lampka kontrolna

– Sygnalizacja dźwiękowa o gotowości pracy

– Przewód obrotowy, długość 2 m

– Automatyczne wyłączanie po 60 minutach

– W zestawie szczoteczka do czyszczenia komory

– Długość przewodu z zawieszką 2m

MHC940:

– Moc 800-1000W

– Opcja rotacji

– 3 poziomu nawiewu

– Nawiew zimnego powietrza

– Przewód obrotowy, długość 1,8 m z zawieszką

– W zestawie dwie kocówki z powłoką ceramiczną

Poprzedni wpis
Następny wpis