Rodzinne chwile z muzyczną rozrywką

Poprzedni wpis
Następny wpis
Sie
2016

Warszawa, 26 sierpnia 2016 – Firma Manta S.A., największy polski producent sprzętu RTV i AGD przedstawia wielofunkcyjny, przenośny głośnik Karaoke, który jest już dostępny w sprzedaży na terenie całego kraju.

Manta SPK5003 GHUL to kolejny głośnik karaoke z popularnej linii MANTA PARTY HOUSE. Zestaw zamknięty jest w poręcznej, przenośnej obudowie wyposażonej w kółka i rączkę dla łatwego transportu. Pomimo kompaktowej obudowy głośnik dysponuje pokaźną mocą 2500 W P.M.P.O. Dzięki 12-calowemu subwooferowi i dwóm 5-calowym głośnikom średniotonowym nigdy nie zabraknie mocy, aby nagłośnić imprezę, czy piknik na wolnym powietrzu.

Urządzenie umożliwia odtwarzanie dźwięku z wielu źródeł. Wbudowane złącze USB oraz gniazdo kart pamięci SD pozwala na odtwarzanie muzyki z plików MP3/WMA. Dzięki wejściu AUX (LINE IN) możliwe jest podłączenie dowolnego innego źródła sygnału audio, takiego jak odtwarzacz MP3, DVD, czy CD-Audio. Gniazdo gitarowe JACK 6,3 mm pozwala na podłączenie gitary elektrycznej – co czyni z SPK5003 GHUL doskonały wzmacniacz gitarowy dla początkujących i średnio-zaawansowanych artystów. W komplecie użytkownik otrzymuje bezprzewodowy mikrofon, który doskonale sprawdza się na imprezy karaoke lub jako sprzęt audio do zapowiedzi scenicznych. Dodatkowo gniazdo mikrofonowe JACK 6,3 mm pozwala na podłączenie drugiego mikrofonu. To jednak nie wszystkie możliwości Manta SPK5003 GHUL, gdyż jest on wyposażony w radio FM oraz moduł Bluetooth. Dzięki temu możliwe jest bezprzewodowe przesyłanie dźwięku z urządzeń wyposażonych w technologię Bluetooth, takich jak tablet, smartfon i laptop. Strumieniowe przesyłanie muzyki do głośnika jest niezwykle wygodne, ponieważ nie ma konieczności bezpośredniego podłączania przewodu do urządzenia. Zasięg sygnału Bluetooth wynosi do 10 metrów. Głośnik posiada wbudowany akumulator o pojemności 4,5 Ah. Dzięki temu możliwe jest korzystanie z niego nie tylko tam gdzie dostępna jest sieć elektryczna, ale także na imprezach plenerowych. Dzięki SPK5003 GHUL nagłośnić można piknik czy występ karaoke na świeżym powietrzu. Wbudowany akumulator po pełnym naładowaniu wystarczy na ok. 4-5 godzin pracy bez podłączania do gniazdka sieciowego.

Efekty dyskotekowe na zawołanie. Manta SPK5003 GHUL wyposażony jest w zestaw kolorowych diod LED. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie efektów dyskotekowych. Podczas odtwarzania dźwięku diody migają w takt muzyki odtwarzanej przez głośnik. Urządzenie nie tylko odtwarza muzykę, ale także, dzięki efektom świetlnym sprawia, że każda impreza z jego użyciem staje się niepowtarzalna. Oczywiście w razie potrzeby możliwe jest włączenie lub wyłączanie efektów świetlnych.

To doskonały produkt dostarczający rozrywkę dla całej rodziny podczas wspólnie spędzonych chwil zarówno w pomieszczeniu, jak i na łonie natury. Sprawdzi się także na przedstawieniach szkolnych, w salach fitness czy szkołach tańca. Zestaw zawiera głośnik, mikrofon bezprzewodowy oraz pilot zdalnego sterowania.

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 499 PLN

Link do strony z produktem: http://www.manta.com.pl/pl/spk5003

 

Specyfikacja techniczna Manta SPK5003 Ghul:

 • Wbudowane głośniki: 12 cali subwoofer, 2×5 cali głośnik średniotonowy
 • Zasilanie:  AC 230V ~ 50 Hz, wbudowany akumulator
 • Wymiary (SxWxG): 381 x 300 x 625 mm
 • Waga: 13,6 kg
 • Bluetooth: Tak
 • Złącza: jack 6,3 mm (gitara + mikrofon), USB, SD, AUX IN
 • Wyświetlacz: LED
 • Dodatkowe funkcje: LED Disco light, nagrywanie, pilot, mikrofon
 • Cechy szczególne: Odtwarzanie MP3, Super Bass, Equalizer
 • Dodatkowe wyposażenie: pilot, mikrofon
 • Moc urządzenia: 2500 W P.M.P.O.
 • Wbudowany akumulator: TAK, 4,5 Ah

Poprzedni wpis
Następny wpis