Nasza reklama

Backstage!

Bohaterki i bohatera reklam do tańca przed kamerami zagrzewała muzyka Sylwii Przybysz z najnowszej płyty „Czas”. Choreografię opracował Leszek Cichocki, stroną wizualną zajęli się m.in. wizażystka Ewa Wasilka, fryzjer, stylista.

Obejrzyj wideo z planu!

Taniec, współpraca, zabawa

W realizacji sesji i udział w reklamie wzięli już wielokrotnie nagradzani, profesjonalni tancerze zrzeszeni wokół Polskiej Federacji Tańca i Akademii Tańca Reliese: Karina Adamska, Gabriela Barabasz, Hanna Buczyńska, Martyna Jurczak, Natalia Lisewska, Natalia Sitnik, Maja Skarzyńska, Wiktoria Sukiennik, Oliwia Witaszek, Laura Wnuk, Marta Wrzeszcz, Weronika Wyszyńska oraz Vlad Nikolaev.  

Dzień drugi, kręcimy reklamę

Pełna gotowość na planie i gramy! Mieliśmy sporo energii i zmęcznie nie dawało się tak mocno we znaki, mimo że historia powtarzana była wielokrotnie. Być może to wpływ piosenki Sylwii Przybysz i nowych modeli deskorolek...

Przygotowania do sesji zdjęciowej

Dzień 1 to czas na stylizację i profesjonalny makijaż. Aby sesja wypadła jak trzeba nie można przegapić tego etapu i poświęcić mu sporo czasu. W przygotowaniach brały udział nie tylko tancerki-modelki, ale także sprzęt. Nastroje na zdjęciach uwieczniała Iwona Dziuk.

Jak zabawa to zabawa

W trakcie dnia zdjęciowego tancerze mieli okazję przetestować m.in. słuchawki, głośniki Bluetooth, przenośne głośniki, powerbanki, radia, grające kule disco i wiele innych produktów Manta. 

Deskorolki elektryczne

Smartboardy i deskorolki elektryczne to absolutny must have sezonu. Są nieodzownym elementem dobrej zabawy. Różnią się nie tyko  obudową, ale także specyfikacją i wielkością kół – od standardowych 6,5”, 8,5”, 10”. Poznaj rekomendowane modele.

Głośniki BT

Sprzęt audio, w tym głośniki, bezprzewodowe, przenośne, głosniki karaoke – tu znajdziesz ogromny wybór modeli sprzętu grającego i głośników BT.
Wiele z tych urządzeń brało udział w naszej sesji.