Zabierz muzykę ze sobą gdzie tylko chcesz! Nowy przenośny głośnik Bluetooth marki Manta.

Poprzedni wpis
Następny wpis
Paź
2014

Zabierz muzykę ze sobą gdzie tylko chcesz! Nowy przenośny głośnik Bluetooth marki Manta.

Warszawa, 10 października 2014r. – Firma Manta S.A. największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD i oficjalny Partner Ekstraklasy, poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży nowego głośnika przenośnego Bluetooth Manta MA407.

Urządzenie charakteryzują niewielkie wymiary oraz prosta, cylindryczna budowa o średnicy 40 mm. Dzięki swoim kompaktowym cechom, głośnik zmieści się bez trudu nie tylko w każdym plecaku, czy torbie podróżnej, ale także w kieszeni kurtki. Dzięki temu stanie się nieodłącznym towarzyszem wypadów za miasto, pikników i wycieczek. Głośnik o mocy 3W zadba zaś o dźwięk o odpowiedniej jakości.

Dzięki wbudowanemu modułowi wykorzystującemu technologię Bluetooth oraz tradycyjnemu wejściu gniazdo AUX-in głośnik jest kompatybilny z niemal wszystkimi źródłami dźwięku. Urządzenie odtwarza również stacje radiowe w paśmie FM. Jeżeli zaś pragniemy mieć zawsze ze sobą ulubioną muzykę wystarczy, że umieścimy ją na karcie microSD, a głośnik bez trudu odtworzy zapisane na niej utwory w formacie MP3.

Ostatnia funkcja wyróżnia głośnik MA407 na tle innych, podobnych urządzeń. Sprzęt wyposażono w zestaw głośnomówiący, który z powodzeniem można wykorzystać do prowadzenia rozmów telefonicznych w samochodzie podczas jazdy. Dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth, głośnik Manta MA407 jest kompatybilny ze wszystkimi współczesnymi urządzeniami (smartfonami/tabletami). Parowanie głośnika z dowolnym urządzeniem trwa zaledwie kilka sekund, a więc już po chwili od włączenia, możemy prowadzić rozmowę lub cieszyć się ulubioną muzyką.

Wbudowany akumulator zapewnia wiele godzin ciągłej pracy, a jego ładowanie poprzez port USB może nastąpić z dowolnego urządzenia komputera, laptopa, czy konsoli.

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 69 PLN

Specyfikacja techniczna MA407

 

Moc głośników: 2,6ohm 3W
Gniazdo USB: TAK
Port USB: Napięcie ładowania: DC 5V, wejście audio
Pasmo przenoszenia: 60Hz ~ 18KHz
Wymiary: 60 * 60 * 53mm
Typ akumulatora: Wbudowany litowo-jonowy – 3.7V/500mAh
Obsługa multimediów: Mikrofon, zestaw głośnomówiący
Cechy szczególne: Wskaźnik zasilania, pokrętło regulacji głośności
Zniekształcenia: 0.5%
Stosunek sygnału do szumu: 96dB
Wielkość głośnika: 40mm

Link do produktu MA407: http://www.manta.com.pl/pl/ma407

Poprzedni wpis
Następny wpis